PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=991}
7,1 47 tys. ocen
7,1 10 1 47418
6,9 27 krytyków
Prawdziwe kłamstwa
powrót do forum filmu Prawdziwe kłamstwa

Ludzie! Trochę luzu!

użytkownik usunięty

Przecież to zabawny film rozrywkowy! Cameron nie chciał podrabiać Felliniego czy Bergmana tylko uprzyjemnić czas widzom i to mu się udało! Wesoły, lekki film akcji, który można z przyjemnością kilka razy obejrzeć. po co jakieś puszenie się, chmurne oceny? Trochę luzu!

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem to jedna z najlepszych komedii sensacyjnych.

użytkownik usunięty
daniel_bielak

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 10
daniel_bielak

Jestem tego samego zdania. Świetna komedia sensacyjna - ciekawa fabuła, zdjęcia, dialogi, wartka akcja plus znakomita obsada.

użytkownik usunięty

Film całkiem dobry, ciekawa fabuła, wartka akcja, tylko ta scena ze srającym dziadkiem w kiblu potrzebna jak dziura w moście.

A jeszcze jak się to oglądało w kinie...;-)

ocenił(a) film na 8

Nie zapominaj jednak, że po FilmWebie krąży banda antyfanów "Avatara", którzy gnoją każdy film Camerona, niezależnie czy to arcydzieła SF jak oba "Terminatory" czy "Obcy 2", kasyki SF jak "Otchłań", czy takie właśnie rozrywkowe kino jak "Prawdziwe kłamstwa". Oni wszystkim jego filmom (i jemu samemu przy okazji) z góry wystawiają '1'. Nie wiem, czy w ten sposób leczą kompleksy świata realnego czy może uprawiają onanizm gdy zgnoją cameronowy film, ale tak właśnie robią.

A "Prawdziwe kłamstwa" to obok "Zabójczej broni", "Gliniarza z Bevery Hills" i "Bad Boy'sów" najlepsza komedia sensacyjna idealna na deszczowy piątkowy wieczór.

ocenił(a) film na 8
Freeman47

Zgadzam się z tobą w 100% ;)

ocenił(a) film na 9
Freeman47

dobrze mowisz ! wygrywasz browara :)

damian_filmweb

nie wiem jak do tej pory tak zajebisty film mnie omijał...niesamowity!!!!

ocenił(a) film na 7
danielpiw23

Jeśli chodzi o mnie to jeden z lepszych filmów Arnolda :)

użytkownik usunięty

naprawdę fajny film wczoraj obejrzany :D 7/10 to myśle że dobry winik .