PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824938}

Poziom mistrza

Boss Level
6,5 12 278
ocen
6,5 10 1 12278
6,1 10
ocen krytyków
Poziom mistrza
powrót do forum filmu Poziom mistrza

rzewna rąbanka dla bałwanów

użytkownik usunięty

To jest idealny przykład pewnego typu filmu, w którym czuje się że aktorzy są zażenowani wypowiadanymi przez siebie kwestiami. Produkt filmopodobny. Chciałem to dla rozrywki obejrzeć ale się nie da.

ocenił(a) film na 4

No to jest nas na razie tylko dwóch. Dałem 4 z litości i z chęci odmiany oceny, bo przeważnie się pastwię.

użytkownik usunięty
Julian_Mach

Może jest nas więcej - takie nerdowskie podziemie filmwebu, ale podejrzewam że wysokie oceny telewidzów to szkatółkowa postironia. Na końcu są ci którzy nie odróżniają tego dzieła od reklamy piwa i tym to się podoba szczerze ale i tak zasypiają przed końcem filmu i pracowitego dnia. Więc może nikt nie poznał grand finale? Po co ja to w ogóle włączyłem, tak sobie myślę, dziwne... może byłem upalony?

ocenił(a) film na 4

Zazdroszczę! Ja musiałem się zadowolić "Famous Grouse".

użytkownik usunięty
Julian_Mach

Ludzie zgadzam się. Ten film to syf. Nie wytrzymałem do końca. A nie którzy mówią że jest bardzo dobry. Boże ratuj.

ocenił(a) film na 7

Z tym kijem w d... musisz być ozdobą towarzystwa.

użytkownik usunięty
Salmonella

O! Wujek cięta riposta przyczłapał. Dzięki za komplement. Zastanowię się czy nie zmienić nicka na Azja Tuhajbejowicz.

Lepiej bym tego nie nazwała. Jeszcze do tego nudna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones