PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338357}
5,9 5 730
ocen
5,9 10 1 5730
5,5 2
oceny krytyków
Poziom 2
powrót do forum filmu Poziom -2
ocenił(a) film na 6
Deppomaniaczka

zależy na co jesteś nastawiony i jakiego rodzaju filmy lubisz, więc tak na początku akcja trochę przymulona jest, poźniej zaczyna się rozkręcać i momentami, nie powiem czułam, dreszcz emocji co się dalej stanie, momentami trzyma w napięciu, ale tez patrzę na ten film z pozycji kobiety i lęków przed tym, co może zrobić oprawca, przed którym trudno się obronić będąc słabszą płcią. Być może dla mężczyzny film ten będzie nudny. Trudno określić jednoznacznie. Ja jak coś oglądam to czuję dużą empatię wobec bohaterów, wczuwam się w sytuacje i dla mnie ta z filmu była przerażająca. Ale jak masz chwilę czasu to obejrzyj film i podziel się swoimi spostrzeżeniami.

Siostra

"Być może dla mężczyzny"-chyba nie doczytałaś nicku:)
Obejrzałam kilkanaście minut i zrezygnowałam,strasznie płytka akcja.Być może potem się rozkręciła,ale ciężko się oglądało od samego poczatku,więc dałam spokój.Raczej przeżyję.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
Deppomaniaczka

faktycznie, bardzo Cię przepraszam jak to pisałam to chyba nie widziałam już na oczy, bo to było około 5 rano bodajże :) no to jak mówiłam, że początek nudny,ale poźniej się rozkręca nawet. Mimo wszystko gdybym miała obejrzeć to drugi raz, to chyba wolałabym zrobić jednak coś innego. pozdrawiam

Siostra

Nie ma za co przepraszać:)
Może kiedyś zerknę,ale będę musiała się naprawdę BARDZO nudzić.
A znasz może jakieś filmy o prześladowaniu?Może być szkoła,praca itp...obojętnie.

ocenił(a) film na 6
Deppomaniaczka

trudno mi w tej chwili coś wymyślić, takich filmów jest z pewnością sporo, zastanowię się i coś wrzucę jak mi przyjdzie do głowy. A może ktoś się podepnie pod watek :) W podobnym temacie, ale trochę inny gatunek - super film Blady strach - oglądałaś? jeśli nie to polecam, ale nie czytaj żadnych opisów tego filmu bo zepsujesz sobie frajdę.

Siostra

Oglądałam,ale sporo czasu minęło,mogę odświeżyć,notabene jeden z lepszych filmów.Sama akcja z zabójstwem i i porwaniem była genialna.
Cały czas szukam czegoś podobnego do"Sekretnego Okna"(mam chorobę na ten film),ale słabo mi idzie.

ocenił(a) film na 6
Deppomaniaczka

o tak to jest świetny film, ale trzeba mieć na niego dzień, gdyż jest wyczerpujący. Faktycznie zapomniałam już o nim też z chęcią bym sobie odświeżyła pamięć. A Milczenie Owiec, klasyk, ale nie jestem pewna czy można go podpiąć stricte pod wątek prześladowania? jak sądzisz?

ocenił(a) film na 6
Siostra

I wrzuciłabym tu jeszcze Dziewczyna z tatuażem, z tych nowszych produkcji

Siostra

Widziałam.Gdyby nakręcono taki film,w którym byłoby dużo podobnych scen do tych,w których związała bydlaka i dała mu wycisk,paczyłabym nałogowo:). Ta akcja była powalająca.

Siostra

Czy ja wiem,jakoś mi nie pasuje.
PopaCZ to:
http://www.filmweb.pl/film/Ucieczka+w+milczenie-2004-108346
i to:
http://www.filmweb.pl/film/Welcome+to+the+Rileys-2010-473041
Oba znakomite,obejrzałam po wejściu na forum Steward i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.W drugiej produkcji rola odegrana bezbłędnie!

ocenił(a) film na 6
Deppomaniaczka

dzięki za podpowiedzi, z pewnością obejrzę w wolnej chwili :)

Siostra

Świetnie!<zaciera ręce>,będziesz zadowolona,jak leżą Ci dramaty.

ocenił(a) film na 6
Deppomaniaczka

nie omieszkam podzielić się swoją opinią po obejrzeniu :)

Siostra

Mam nadzieję...

ocenił(a) film na 10
Deppomaniaczka

fajny film zobacz sobie, wg mnie wiecej warty niz ta ocena

Siostra

zna ktos podobne filmy?

kozako22

Kiedy Dzwoni Nieznajomy - podobny klimatem tylko ,ze akcja dzieje się w domu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones