PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491360}

Pozdrowienia z Paryża

From Paris with Love
6,8 43 tys. ocen
6,8 10 1 42691
5,8 12 krytyków
Pozdrowienia z Paryża
powrót do forum filmu Pozdrowienia z Paryża

Chodzę co tydzień do kina w ramach "Środy w Orange". Wybieram różne filmy, bo generalnie poza S-F i horrorów wprowadzających w stan zaawansowanej grypy żołądkowej chętnie obejrzę wszystko.

Pytanie - warto się wybrać na ten film? Po wczorajszym "Autorze Widmo" nie mam ochoty na ckliwe komedyjki. Co radzicie filmwebowcy?

ocenił(a) film na 8
vanilla_sky85

ja pojechałem głownie na ten film ze względu na to, ze stworzyli go kolesie od "uprowadzonej" a bardzo przypadł mi do gustu ten film. Jak liczysz na dobrą akcje, trochę humoru i dramatyzmu to warto iść. ja osobiście nie żałuję :) jak wrócisz z seansu to napisz czy ci sie podobał :) pozdro

szalonydzik07

Myślę, że się wybiorę. Póki co nic ciekawszego nie widzę w repertuarze Cinema City :) Dzięki za opinię.

ocenił(a) film na 4
vanilla_sky85

szkoda kasy. koło uprowadzonej to nawet nie leżało. film pusty , kino klasy B. travolta chyba tylko dla kasy tam wystąpił

P_r_e_d_a_t_o_r

Film w swojej klasie jest rewelacyjny! Następnym razem jak będziesz wybierał film to przyjrzyj się dokładnie o czym jest, bo w tym akurat przypadku Luc Besson odwalił jak zawsze kawał dobrej roboty.

ocenił(a) film na 1
rbk90

tia a co on niby tam zrobil oprocz finansowania? Nic. Sam Besson juz dawno niczego nie nakrecil. Teraz tylko wyklada kase na kolejne Transportery i Dzielnice 13.

ocenił(a) film na 10
vanilla_sky85

Moim zdaniem warto pójść wkoncu jakas od dlugie czasu nawalanka i troche humoru.Polecam:)Pozdr.

ocenił(a) film na 7
vanilla_sky85

Warto, w koncu jakis dobry francuski film poza kontynuacjami Transportera czy 13 Dzielicy. Film krotki, ale nie nudzi. Travolta dobrze gra badguyow (tak samo w Taking Phelian). Niezawiodlem sie

ocenił(a) film na 1
vanilla_sky85

Travolta jest obecnie co najmniej 25 kilo za daleko od kina akcji i zaczyna przypominać Seagala. Tu go widzimy, bo dramatycznie potrzebował kasy na paliwo do swojego odrzutowca. W filmie mamy na hektary głupot i debilizmów. Stanowczo odradzam nawet zbliżanie się do kina, w którym grają ten film.

Mr_GM

Doceniam szczere i obiektywne oceny. Póki co daruję sobie pójście do kina. Może kiedyś wieczorową porą obejrzę ten film :)

Dzięki wszystkim :)