PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535513}

Powrót zła

Mother's Day
6,2 7 202
oceny
6,2 10 1 7202
Powrót zła
powrót do forum filmu Powrót zła

NAJLEPSZY -THILLER -KANADYJki - DEKADY!!!!- [Rebecca de M .- na 6+ !!! ] ogladać w gronie znajomych!!!!> ZWALA Z NOG !!!!! a obejrzalem paresetek podobnych...........

ocenił(a) film na 2
aaman_2

Jedyne co może zwalac z nóg to głupota jaka bije od tego "dzieła". Ale to Tobie się podoba nie mnie, może Ci się podobac, kwestia wrażliwości i gustu.

ocenił(a) film na 1
silencer7

ja już się bałem że coś jest nie halo ze społeczeństwem gdyż wchodząc początkowo na opinie o filmie były same pozytywy , więc obraz obejrzałem, okazał się chłamem jakich mało w dzisiejszej kinematografii, głupota bohaterów to jedyna rzecz która powaliła mnie w tym filmie.
pzdr1/10

ocenił(a) film na 2
Maverick0069

Oj uwierz mi niemało jest takich, jak to nazwałeś obrazów. Ten wręcz emanuje głupotą, ale są i ich zwolennicy, więc jak chcą oglądac g....wna to niech sobie oglądają.

ocenił(a) film na 5
silencer7

hmm ja bym tego chłamem nie nazwał :) są znacznie gorsze produkcje .. wprawdzie Mother's Day nie powala na kolana ale da radę obejrzeć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones