PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8824}

Powrót do przyszłości II

Back to the Future Part II
7,5 184 tys. ocen
7,5 10 1 183823
7,9 34 krytyków
Powrót do przyszłości II
powrót do forum filmu Powrót do przyszłości II

8.5/10 - znakomity sequel

użytkownik usunięty

Robert Zemeckis po sukcesie pierwszej części nie poszedł na łatwizne - zrobił zabawny, inteligentny i wciągający sequel. POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI to jeden z faworytów mej młodości - teraz - jak już wspomniałem przy okazji 1-ej cześci - przypominam sobie całą trylogię na DVD. Ten film to wspaniała i urokliwa jazda. Nie bede już wspominał o świetnym duecie Fox -Lloyd - bo i tu spisuje sie o znakomicie. Podziwiam natomias t zręczne połączenie sequele z cześcia pierwszą - oba filmi (jka i cześć trzecia) zgrabnie sie ze sobą zazembiają tworząc "jedną historię".Minusem jest powtórzenie zbyt wielu sytuacji z 1-ej częsci. Ale to jedyny minus. Bohaterwoie przenoszą sie w przyszlość i przeszłość - akcji, zabawy i smiechu jest bardzo duzo. Film ma też nadal imponujące efekty specjalne - mimo 18 lat od jego premiery! Znakomita i zręczna rozrywka plus kilka kulturowych smaczków.Polecam - dla marzycieli i wielbicieli przygody. Wydanie DVD obfituje w ciekawe dodatki.

ocenił(a) film na 10

Dla mnie to arcydzielo. Jeden z niewielu filmow ktory mnie nie nudzi i moge go ogladac xx razy. Ten film bedzie wiecznie zywy

ocenił(a) film na 10
MKX

Trylogia nawet jest w TOP100 Swiat, kolejno 2>3>1 :)

ocenił(a) film na 8

Dobrze, ze ktos bystry tu pochwalil wydanie DVD - sam sie w nie zaopatrze;) Ogladac na TVN-ie po raz kolejny z reklamami nie mam wcale ochoty.

ocenił(a) film na 10
Thommy

No ciekawe śa te miejca na top100. 2 część przed 1 i 3 - nieźle. Zwłaszcza, że według krytyków 2 częśc jest podbno najsłabsza. Ja osobiście tą właśnie część najberdziej lubię. ;-)