PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10998}

Powiedz tak

The Wedding Planner
6,1 66 309
ocen
6,1 10 1 66309
4,5 2
oceny krytyków
Powiedz tak
powrót do forum filmu Powiedz tak

Obejrzalem wczoraj po raz pierwszy ta komedyjke i wlasnym oczom i uszom nie wierzyelm! Przeciez to jest totalny GNIOT! Dawno nie widzialem tak przyglupawego filmu. No, ale coz- gdzie J.Lo sie pojawi tam zawsze wiadomo,, ze nie wyjdzie z tego nic dobrego.......

ocenił(a) film na 1
pan_jasiu

gniot - tak jest, podpisuje się pod tym co tu czytacie ...

Koziol

zgadzam się...
w większości dlatego że nie lubie komedyjek romantycznych...ale również film taki nijaki...

ocenił(a) film na 7
pan_jasiu

Gniot to mało powiedziane...
Ten film to beznadzieja...

ocenił(a) film na 10
pan_jasiu

[???] no cóż... nie zgadzam się z powyższymi opiniami... jest to chyba mój ulubiony film gdzie wystepuje J.Lo... ale każdy ma inne upodobania filmowe...

ocenił(a) film na 10
pan_jasiu

Ja też się nie zgadzam...A jesli ktoś nie lubi komedii romantycznych to po prostu trzeba sobie odpuścic...Po co oglądac coś czego się nie trawi..?

ocenił(a) film na 3
yagoda_

Ja lubie czasem obejrzec, a ta byla co najwyzej przecietna. To juz 'Monster in law' z Lopez byl lepszy. Pozdrawiam!

pan_jasiu

No cóż, podobno o gustach sie nie dyskutuje. Z wrodzonej grzeczności Ci nie zaprzecze. Czasem warto obejrzec sobie bajke i poczuc sie lepiej.

pan_jasiu

całkowicie się z Tobą zgadzam! totalnie nudny.
komedie romantyczne zazwyczaj są banalne i leciutkie, ale ta była wręcz nudna i wg. mnie najgorsza jaką kiedykolwiek widziałam... :/
to tylko moja subiektywna opinia, żeby nie było

Lady_Maroon

o przepraszam, jennifer lopez grala tez w dobrych filmach.. swietnym przykladem na to jest "droga przez pieklo" z seanem pennem:P tzn. moim zdaniem jest to dobry film.

a co do "powiedz tak", to muszę przyznac, ze jak na swój, niezbyt wymagający gatunek, to film byl przyzwoity:P

ocenił(a) film na 8
pan_jasiu

Mi ten film się nawet podobał(:Nie oczekujcie zbyt wiele po tym gatunku

karmeloo

Komedia romantyczna wcale nie musi być durna czy nudna, ale ta była wyjątkowo durna, głupia i infantylna...

ocenił(a) film na 5
They_Are_Not_You

Ej, nie wiecie kiedy głowny bohater przyjeżdża do Polski? BO uprałam majtki.

ocenił(a) film na 5
roybek

ja wiem, ale ci nie powiem, bo Marta też już uprała skarpetę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones