PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489730}

Poważny człowiek

A Serious Man
6,7 39 575
ocen
6,7 10 1 39575
7,5 31
ocen krytyków
Poważny człowiek
powrót do forum filmu Poważny człowiek

Genialny film.

użytkownik usunięty

Uwielbiam braci Coen i zawsze z niecierpliwością czekam na ich filmy. "Fargo", "Big Lebowski", "Człowiek, którego nie było", "To nie jest kraj dla starych ludzi", a nawet "Okrucieństwo nie do przyjęcia", "Tajne przez poufne" i "Ladykillers, czyli zabójczy kwintet" uważam za bardzo dobre filmy i lubię je oglądać. W tym roku dostałem następne dziecko spod ręki braci - "A Serious Man" i znowu stwierdziłem że to jest genialny film, lecz w moim przypadku ocena może być troszeczkę nieobiektywna, lecz i tak sądzę że FilmWebowicze powinni bardziej docenić to dzieło :)

PS Na Interii znalazłem ankietę "Który film, Twoim zdaniem, zasłużył w tym roku na Oscara?" i gdy zobaczyłem wyniki to aż się przeraziłem...
1. Avatar (60%)
2. Bękarty wojny (18%)
3. Dystrykt 9 (7%)
4. Odlot (5%)
5. The Blind Side (2%)
Była sobie dziewczyna (2%)
The Hurt Locker (2%)
W chmurach (2%)
6. Precious (1%)
Serious Man (1%)

Czy aż tak i aż tyle ludzi może nie znać się na kinie aby twierdzić że "Avatar" zasłużył na Oscara? Jak "Avatar", to komercyjne i banalne arcydzieło w dziedzinie wizualności, zdobędzie Oscara to naprawdę zwątpię w światową kinematografię...

ocenił(a) film na 9

pamietaj, ze to tylko wyniki sposrod tych, co wypelniali aniete na interii (no, chyba, ze ankietowani byli wybierani w inny sposob, a ankieta sporzadzona i przeprowadzona poza portalem, gdzie tylko zamieszczono wyniki)

a odpowiadajac na pytanie - tak! az tyle ludzi nie zna sie na kinie, aby twierdzic, ze avatar zasluzyl na oscara i az tyle ludzi sie nie zna twierdzac, ze pozostale nie zasluguja w takim stopniu

osobiscie nie chce tylko alby precious ani hurt locker dostaly ta nagrode - kazdy inny wybor nie bedzie katastrofa, choc trzymam kciuki za serious man :)

ocenił(a) film na 9

Na jakich stronach Ty bywasz? Interia? Phi...! też mi reprezentatywne źródło. ;)

ocenił(a) film na 7
David_Ames

Po prostu ludzie głosują na to co znają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones