PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543747}

Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu

Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space
5,9 3 577
ocen
5,9 10 1 3577
Potwory kontra Obcy: Dynie mutanty z kosmosu
powrót do forum filmu Potwory kontra Obcy: Dynie-mutanty z kosmosu

Zmutowane dynie miały coś z atakujących gremlinów i critersów. Tych odniesień do innych filmów było w tej krótkometrażówce więcej. Nie wszystko wyłapałem, bo rzecz jasna nie wszystko oglądałem. Filmik jak na mój gust był za bardzo chaotyczny i nie do końca mnie przekonał. 5/10

ocenił(a) film na 7
galladorn

Mnie tez do końca nie przekonał...i wydaje mi się że był najsłabszy z wszytkach shorts-ów emitowanych w święta. Może to dlatego że nie widziałem długometrażowych Potworów vs obcych, ale z drugiej strony ta krótkometrażówka wcale jakoś specjalnie mnie nie zachęciła do nadrobienia zaległość. Mimo wszytko nie jest najgorszej choć mogło być lepiej. Tylko albo aż 7.

ocenił(a) film na 5
ppp84

Ja również nie widziałem długometrażowych Potworów kontra obcych i także nie zostałem zachęcony. Zgadzam się z Tobą, również uważam, że był najsłabszy z wszystkich trzech filmików. Shrek ma wielkie oczy również oceniłem na piątkę ale podobał mi się ciut bardziej. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones