PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1185}

Potop

7,4 79 988
ocen
7,4 10 1 79988
7,1 18
ocen krytyków
Potop
powrót do forum filmu Potop

Postacie mówią tak że ledwo co słychać by zaraz pojawiła się strasznie głosna, zępoląca i drażniąca uszy muzyka. Film jest tragicznie nudny, żadko kiedy mamy akcję, każda scena jest możliwie jak najbardziej wydłuzona. Widać że reżyser jest bez talentu. Podczas bitew nie potrafił zbudować napięcia tylko pokazywał losowo wybrane miejsca gdzie ludzie spadali z koni bo tak im się podobało (nie byli przez nikogo trafiani). 1/10

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

Rozumiem więc, że kartkówka z polskiego nie najlepiej. No cóż, bywa i tak. Nie przejmuj się, kabel od prodiża podobno wcale tak zły nie jest, a jak już odbębnisz swoje to rodzice znowu zdejmą kontrolę rodzicielską na komputerze. ;)

ocenił(a) film na 8
Pestartzt

No ej, naprawdę. Możesz mi zaufać. To tak na marginesie jeszcze.

Pestartzt

Co ma ocena z kartkówki do tego że film JEST słaby?

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

ty raczej nie jestes kapitanem orzech, tylko niedorozwinietym szeregowcem, Potop to moj ukochany film, rozumiem ze moze ci sie nie podobac ale dac mu 1/10 to juz jawny debilizm!

ocenił(a) film na 10
reynewan79

Ach, nie żołądkuj się aż tak, skoro KapitanOrzech pisze, że Hoffman jest bez talentu, to są tylko dwie opcje: albo jest prowokatorem - a wtedy należy mu dać spokój, albo jest niedorozwinięty umysłowo - a wtedy dajmy mu spokój jeszcze bardziej. Ja jestem za pierwszą możliwością:)

littlelotte52996

A co w tym filmie jest niby takiego rewelacyjnego? Gniot jakich mało.

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

W takim razie jestem ciekawa co dla ciebie jest arcydziełem. Spodziewam się, że to jakaś żałosna amerykańska komedia, w której chodzi o to, kto kogo przeleci lub kto wpadnie do beczki z szambem.

Rivienne

Nie. Spodziewałem się że film chociaż trochę mnie zainteresuje, wciągnie a nie będzie przez ponad 4 godziny odpychał od siebie niemiłosiernie.

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

Cóż, nie wszyscy lubią tego typu filmy. Nie rozumiem tylko, czym cię odpychał.

Rivienne

Wszystkim. Typowa polska tandeta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Victor_Fw

Oceniasz mnie na podstawie oceny tego gniota? Fani tego filmu są głupsi niż Ojca Chrzestnego.

KapitanOrzech

Ja pierdzielę! "KapitanOrzech" hehe. Gdybym był pod komendą takiego kapitana, wywaliłbym palanta za burtę!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Samuel_Dashiell_Hammett

Każda znana osoba ma swoich przeciwników.

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

Kochany.... Słyszałem, że nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem zabraknie wina które poprawi wzrok tudzież wyostrza apetyt oraz nie ma idiotów, ale są ofiary złego wychowania i ogólnie wadliwego "systemu". Słyszałem, ale czy ja mam się z tym zgodzić tak do końca? Nie sądzę... Ocenić "Potop" w ten sposób, oczywiście, można. Nikt nie zabrania, bo to przecież jest "be" wydawać sądy o gustach! Można także sobie odmrozić uszy nie założywszy czapki w bardzo mroźną zimową noc, albo ostrzyc "tatową" kosiarką do trawy. Ja myślę, że lepiej na tym wyjdziesz (w rozumieniu - mniej "obciachowo") kiedy następnym razem nie założysz czapki czy spróbujesz się ostrzyc kosiarką strunową...

ocenił(a) film na 9
KapitanOrzech

jakim cudem jednego dnia trafia się tak durny komentarz i to od tej samej osoby? a poważnie to masz naprawde dziwne kryteria oceniania, ja wiem że to pewnie jawna prowokacja ale na galopującego pawiana, po co ci ona. bo nagrodę kartofla roku masz już w kieszeni orzech z fistaszkiem pomiędzy.

orzelek1987

Czy wy nie zauważacie, że użytkownik KapitanOrzech, to prowokator, którego wypowiedzi są zawsze sprzeczne z wypowiedziami większości?

imperialista666

Nie. To znany i ceniony krytyk, który nie patrzy jak oceniają mohery neo, tylko przyznaje obiektywne noty. Tak trudno przyznać mi rację?

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

albo troll albo idiota

ocenił(a) film na 9
Eddy

myślę że jedno drugiego nie wyklucza

Eddy

Oczywiście ani jedno ani drugie. Mam rację, pogódź się.

ocenił(a) film na 8
KapitanOrzech

<głaszcze>

ocenił(a) film na 10
Eddy

Stawiam na to pierwsze, z tym że sama decyzja bycia trollem to idiotyzm.

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

to najbardziej idiotyczna wypowiedź jaką widziałem. Palnij się w łeb "krytyku" filmowy

ocenił(a) film na 9
harnas_30

proponuje poczytać inne jego wypowiedzi:)

ocenił(a) film na 10
orzelek1987

Że też w ogóle chce się komuś odpisywać na prowokacje tego przygłupa ... nie szkoda wam czasu, ludzie ?

harnas_30

Co ciekawe, jeszcze nie zobaczyłem ani jednego sensownego kontrargumentu.

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

Z trollami sie po prostu nie dyskutuje. Odpowiedzi są, ale do innych skierowane, na forum, wspaniałe wypowiedzi, podkreślające walory filmu.

KapitanOrzech

Myślę, że słowo, cytuję - "żadko", w pełni oddaje Twoje kompetencje recenzorskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones