PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32413}

Porozmawiaj z nią

Hable con ella
7,6 65 tys. ocen
7,6 10 1 65381
7,3 17 krytyków
Porozmawiaj z nią
powrót do forum filmu Porozmawiaj z nią

w przeciwieństwie choćby do "Wszystko o mojej matce". Genialnie wciągający film, z piękną muzyką, genialnymi kreacjami aktorskimi, cudownym pomysłem, rewelacja, piękny dramat. A po filmie można siedzieć godzinami i rozmyślać, a to najlepszy dowód na to, że film jest bardzo dobry

ocenił(a) film na 8
Charlie_M_

No tak. Nie będę tworzył nowego tematu gdy w gruncie rzeczy miałbym dokładnie to samo do powiedzenia co ty.


Dodam jeszcze, że to że podoba mi się film nie zmienia tego, że tego pielęgniarza uważam za chorego psychicznie drania.
I tak, powinien jak najbardziej zostać skazany.

No ale film świetny.

Charlie_M_

Chciałam dodać, że ja również. To znaczy najpierw obejrzałam "Wszystko o mojej matce", które mnie bardzo rozczarowało. Ot, melodramat w stylu telenoweli, mocno osadzony w hiszpańskiej kulturze, plus absurdalne sploty wydarzeń à la Almodovar (zakonnica, która zachodzi w ciążę z transwestytą itd). Tamten obraz zupełnie mnie nie poruszył.

Za to "Porozmawiaj z nią" - to dopiero pyszna dawka emocji dla wrażliwego widza ! Kunszt artystyczny Piotra w całej krasie, prawdziwy ferment etyczno-moralny, w którym trudno jednoznacznie ocenić postępowanie bohatera, okraszony lirycko-poetyckimi odsłonami miłości. Nie mogę wyjść z podziwu, oto film, który wgniótł mnie w fotel.