PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767724}
5,0 45 390
ocen
5,0 10 1 45390
1,6 14
ocen krytyków
Porady na zdrady
powrót do forum filmu Porady na zdrady

Tak sądzę, opis filmu oraz obsada za tym przemawia... Te same twarze, serialowe miernoty... "Ryje" na nich się mówi, mają zarabiać i tyle. Roznerski? Przecież to drewno aktorskie. Jedynie Maria Pakulnis jest prawdziwą aktorką z całej tej obsady, ale to za mało aby przyciągnąć widza do kina.

szefu3

Zgadzam sie. Raczej slabi aktorzy, a po zwiastunie wydaje mi sie, ze to bedzie zenada.

szefu3

A co? Nie lubisz zdrad, że tak krytykujesz ten film? Z tego co syszałem film ma na celu pokazanie społeczeństwu że zdrady to nic złego.

szefu3

lekka przesada, nie byłeś na filmie i już oceniasz, może nie są to wielkie gwiazdy polskiego kina, ale mają swoich wiernych fanów, którzy chętnie ich zobaczą na ekranie, a poza tym to warto samemu sprawdzić jak film wyszedł

matyldkaw

Wg mnie nie warto. Kalorak czy Rosati w obsadzie już powodują, że chce mi się rzygać, chociaż ją od biedy jeszcze mogę zdzierżyć.
Ludzie! Czy do Was nie dociera, że chodząc na takie filmy dajecie zarobić miernotom, a później narzekacie, że polskie kino to syf.
Będzie jeszcze większym syfem, jeśli nie będziecie wspierać ambitnych twórców, tylko chodzić na kolejne komedie romantyczne (hity sezonu itp) i radośnie żreć popcorn podczas seansu...

szefu3

Roznerski drewniany? Właśnie obejrzałam... Najlepszy z całego filmu, gorąco polecam. Karolak jak Karolak ale całkiem ok. Historia fajna.

szefu3

też widziałam i mogę polecić każdemu kto spędzić fajny wieczór w kinie, Roznerski pokazał się z całkiem nowej strony, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, fajnie zagrała też Lmparska, młoda dziewczyna, która może uznac swój debiut w komedii romantycznej za udany

ocenił(a) film na 5
Daria1983

Czyli zaryzykować? skądinąd zdumiewa mnie jak zmieniły sie czasy:) coraz to czytam o młodych dziewczynach lub aktorkach, potem patrzę- 29. 35, 38 lat...

basiaz1970

zdecydowanie tak :) ona jest młoda i fajnie wyglada na ekranie, a to zasługa już dobrego operatora :)

ocenił(a) film na 5
Daria1983

Ok i tego sie my- kobiety - trzymajmy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones