PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506803}

Poradnik pozytywnego myślenia

Silver Linings Playbook
7,2 299 050
ocen
7,2 10 1 299050
6,7 42
oceny krytyków
Poradnik pozytywnego myślenia
powrót do forum filmu Poradnik pozytywnego myślenia

Bardzo ważna kwestia

ocenił(a) film na 6

Mam pytanie, bo nie wiem, może to przeoczyłem oglądając film ale nie daje mi to spokoju. Już pomijając fakt, że film moim zdaniem dość przeciętny i ta historia też taka naiwna i hollywoodzka.
Czemu Pat (Bradley Cooper) chciał tak bardzo wrócić do żony, która go zdradziła z jakimś starym facetem, (zobaczył ich razem pod prysznicem) a mimo to dalej ją tak bardzo kochał i mu na niej zależało!? Poza tym to on trafił na terapię do szpitala psychiatrycznego i miał zakaz zbliżania się do niej po wyjściu choć nic złego jej nie zrobił, wręcz przeciwnie. To przecież on został skrzywdzony. Ja tego nie rozumiem i dla mnie to jest bez sensu. Cały czas oglądając ten film spodziewałem się jakiegoś niesamowitego zakończenia, że np on ją zabił i ma urojenia że ona jednak żyje i że może do niej wrócić. A tu takie zdziwienie, ona przychodzi na ten turniej tańca i myślę sobie jej tu nic nie ma sensu tak na prawdę.
(może pominąłem jakiś fragment filmu kluczowy, który to jakoś wyjaśnia, no nie wiem, jeśli tak to wytłumaczcie mi proszę)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones