PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530650}

Porąbani

Tucker and Dale vs. Evil
6,8 39 462
oceny
6,8 10 1 39462
7,3 9
ocen krytyków
Porąbani
powrót do forum filmu Porąbani

Nie można tego powiedzieć o większości tego typu produkcji. Nie spodziewałem się, że film tego typu może zostać nakręcony z kulturalnym humorem i wcale nie takim głupim. Całkiem pozytywnie zaskoczyły mnie wątki obyczajowe, nic odkrywczego jednak prawdziwe i życiowe. W krwawych komediach to chyba się nie zdarza. Dzięki temu film ogląda się z uśmiechem i pozostawia miłe wrażenia, zamiast zażenowania i obrzydzenia. Spokojne mogę polecić ludziom, którzy nie znoszą parodii dla gawiedzi typu "Straszny film" a szukają dobrej, relaksującej rozrywki.

ocenił(a) film na 8
Bonneville

parodii dla gawiedzi typu " Straszny film " nie przesadzaj ;)

ocenił(a) film na 8
dozorca_wapnia

"Straszny film" był uniwersalny. Niezbyt wysokich lotów humor. Sam śmiałem się nie raz, ale zdecydowana większość gagów była prymitywna i żenująca. Późniejsze części były coraz gorsze. Dla wielu osób prymitywne poczucie humoru jest niestrawne a w "Tucker and Dale" pojawia się ironia, która jest bardzo świeża. To jest główna różnica, która tworzy pewnego rodzaju inny target odbiorcy.

ocenił(a) film na 9
Bonneville

to prawda że przy 'strasznym filmie' można sie pośmiać ale też nabrać sie zniesmaczenia bo czasami to aż kapało tandetnym humorem. O 'Tucker & Dale' nie można tego powiedzieć, nie ma tam tego kiczu i przesady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones