PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530650}

Porąbani

Tucker and Dale vs. Evil
6,8 39 462
oceny
6,8 10 1 39462
7,3 9
ocen krytyków
Porąbani
powrót do forum filmu Porąbani

!!!

ocenił(a) film na 9

Wcześniej mieliśmy do czynienia z gatunkiem "komedia pomyłek" a tutaj mamy "komedię / horror" pomyłek. Gdyby się postarać to można zrobić z tego 2 filmy, jeden śmieszny, drugi straszny. Polecam.

ocenił(a) film na 9
d2d_filmweb

To właśnie jest najlepsze w tym filmie - oglądając nie wiesz czy śmiać się czy uciekać do innego pokoju:D Ale świetny film, co tu ukrywać.

ocenił(a) film na 9
sirona06

Ja już od dawna jestem na tym etapie że oglądając horror śmieję się częściej niż na komedii (może za wyjątkiem "Piły"). A tak na marginesie najlepszy horror według mnie to "Inni" z Nicole Kidman.

ocenił(a) film na 9
d2d_filmweb

Cóż trudno określić najlepszy horror (przynajmniej ja nie potrafię) ale masz rację. "Inni" to tak wciągający i zaskakujący film, że warto go obejrzeć kilka razy. Podobny motyw do "Szóstego zmysłu" tam też gł bohater okazuje się być duchem - film też jeden z lepszych.
Ale "Innych" zaliczyłabym do świetnego thrillera, a do świetnych horrorów - właśnie "Piłę", sagę Obcych, "Predatora", "Sierociniec", "Ring" i "Silent Hill" itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones