PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203332}
6,7 39 361
ocen
6,7 10 1 39361
4,2 5
ocen krytyków
Popiełuszko. Wolność jest w nas
powrót do forum filmu Popiełuszko. Wolność jest w nas

Chociaż jeszcze nie oglądałem, wiem...Już po tytule, obsadzie filmu oraz głónym przesłaniu.

Kalimero

"Beznadziejny film;/

Chociaż jeszcze nie oglądałem"

zdemotywowało mnie to do dalszego czytania

użytkownik usunięty
Kalimero

Co jest złego w tytule? Co jest nie tak z obsadą?

Kalimero

Właśnie co jest nie tak z tytułem i obsadą? Według mnie jeden z najlepszych polskich filmów, a gdyby nie ta obsada to zdecydowanie dzieło nie byłoby tak okazałe. Główny aktor(Woronowicz) zagrał świetnie jak cała reszta. Do tej pory nie znałam tak dobrze pana A. Woronowicza, ale tą rolą mnie jak najbardziej przekonał. Przez ten film od razu obejrzałam więcej filmów z jego udziałem

ocenił(a) film na 7
Kalimero

Jesteś idiotą.

Chociaż cię nie znam, wiem...Już po twojej wypowiedzi jestem pewny, że nim jesteś

-.-

korrnik

Hehe dobre. Strach_w_Was jest najwidoczniej przemocarnym mecenasem sztuki i jak dobry lekarz potrafi celnie określić stan pacjenta już od progu.
To takie szczekanie zza ekranu, i na szczęście w dyskusji najprawdopodobniej nie dysponowałbyś żadnymi sensownymi argumentami. Co gorsza, pewnie nawet po obejrzeniu tego filmu ten stan by się nie zmienił... :*

dyszol

Ah, i jakbyś się tu jeszcze przypadkiem pojawił - jak interpretujesz przesłanie filmu?

Kalimero

ja to musiałem oglądać na siłe. oczywiście mi sie nie podobało. beznadziejna

xcbvr

A ja to się boję oglądać. Sam plakat mnie przeraża do tego stopnia, że DVD nie odpalone leży od bodajże czerwca na półce :)

użytkownik usunięty
Arina

To ciekawe, bo film na dvd będzie w październiku...

No, no, piracimy, co? Nieładnie. Z drugiej strony: kto nigdy nie piracił,
niech pierwszy rzuci kamień, parafrazując słowa Jezusa.

By nie było, mnie film się podobał (byłam w kinie). Czy mam "beznadziejny
gust", albo coś w tym stylu?

No dobra, bardziej serio: jak ktoś mówi, że nie oglądał filmu, ale JUŻ WIE,
że jest beznadziejny, to trudno mi taką osobę traktować poważnie.

Kathy_Selden

Zawsze mnie ciekawiło skąd biorą sie tacy znawcy kina jak autor tego wątku, nie rozumie jak mozna oceniać film, jeśli się nawet go nie obejrzało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones