PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778264}
4,9 14 397
ocen
4,9 10 1 14397
4,0 4
oceny krytyków
Polaroid
powrót do forum filmu Polaroid

To jest coś podobnego jak Oszukać przeznaczenie jeśli lubicie ten film to ten także polubicie. Bardzo dobrze nagrany. Momentami zaskoczy. Ogólnie dobry film.

ocenił(a) film na 3
Artur1357

Dobrze nagrany?

ocenił(a) film na 7
jeti

Takk, widać ,że nie żałowali budżetu i reżyser wie o co chodzi. To nie jest tani horror.

ocenił(a) film na 3
Artur1357

,,Nagrać'' to można cokolwiek np. telefonem, filmy się kręci.

ocenił(a) film na 6
jeti

Odkąd mamy do czynienia z techniką cyfrowej rejestracji obrazu, a mamy od dosyć długiego już czasu, to trudno dalej mówić o kręceniu, bo zwyczajnie nic się nie kręci! ;)

ocenił(a) film na 3
ZSGifMan

Może i masz rację...:-)

ocenił(a) film na 6
jeti

Nawet jeśli ją mam, to wolałbym jej jednak nie mieć, bo niezmiernie wielce tęsknię za niepodrabialną barwą taśmy filmowej, jej ziarnem i tym pykaniem analogowej ścieżki dźwiękowej... :]

ocenił(a) film na 3
Artur1357

Ty tak serio czy to żart jest? Przecież to nawet nie leżało koło dobrego horroru. Nudny, przewidywalny (każdą scenę można było przewidzieć jak się skończy), bez żadnego sensu (np. posterunek policji, w którym jest pełno policjantów i nagle jak przychodzi "zjawa" to posterunek jest nagle pusty, gdzie się wszyscy podziali, na pączki poszli? A takich scen jest w tym filmie kilka, kolejna na przykład w szpitalu), jump scary w ogóle nie straszne. Nie wiem, w którym momencie cię ten film zaskoczył bo piszesz, że zaskakujący. Zaskakujące było to, że wytrwałem do końca ;) No słaby film po prostu, można obejrzeć z nudów.

ocenił(a) film na 7
Zdzisiu_Pysiu

Dlatego porównałem to do oszukać przeznaczenie. Bo jest podobny do tego filmu można tak to powiedzieć. 1 połowa tak wieje trochę nudą,ale czego oczekiwałeś robiąc zdjęcie wiadomo ,że będzie przewidywalne ,że ta osoba będzie musiała umrzec. Każdy ma inny gust.

Artur1357

Tym bardziej nie rozumiem oceny 7/10

Artur1357

Mnie też się podobam czekam na premierę DVD 13listopad będzie na pewno kupie. Innym nie podoba się niech spier....

ocenił(a) film na 6
Artur1357

Horrory są zazwyczaj albo straszne, albo śmieszne. Ten jest strasznie śmieszny ;)

W filmie wykorzystano oklepane schematy, fabuła też nie zaskakuje niczym nowym, bo form nawiedzonych przedmiotów i zemsty demona za śmierć swego ludzkiego ciała było na kopy i pęczki. Tu jest to opowiedziane w młodzieżowej formie, na całe szczęście dla produkcji nikt się nie sili na śmiertelną powagę i właśnie dlatego można całkiem miło sobie ją oglądać, a ja się serdecznie nią uśmiałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones