PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816826}

Polar

5,7 31 642
oceny
5,7 10 1 31642
4,2 6
ocen krytyków
Polar
powrót do forum filmu Polar

Dlaczego znowu Vanessa... dlaczego Netflix wszedzie ją wpycha...

ocenił(a) film na 5
komentator00

Nie poznałam jej. W filmie wygląda na jakieś 45 lat

komentator00

moze dlatego ze jest HOT !!

komentator00

Nie żebym był jej fanem, ale Netflix wszędzie ją wpycha? Zdążyła zagrać jak do tej pory w jednym filmie - na chwilę obecną raptem w dwóch. To wystarczy aby być "wszędzie wpychanym" przez Netflix?

aaron_

Jeśli jest obiektem nerwicy natręctw to wystarczy, jeśli nie ma nerwicy to nie wystarczy. W PRL-u był zakaz zgromadzeń i trzeba było 3 osób by było zgromadzenie ;)

aaron_

w ciągu zaledwie paru miesięcy netflix zalatwil jej dwie role, a ja boje się o efekt kuli śnieżnej. Wydaje mi się, że będzie coraz więcej filmów/seriali z jej udziałem, czego niestety nie przeboleje.. Oczywiście nie potępiam tutaj jej fanów; każdy ma prawo lubić coś innego ;)

komentator00

Możliwe, że netfliks ją nie wpycha, tylko jej wpycha. Choć w erze metoo to byłoby trochę dziwne i niebezpieczne. molestatorzy i gwałciciele nie mogą już spać spokojnie. Tacy jak ten mały:
https://muzyka.dziennik.pl/zdjecia/galeria/487376,1,piersi-nicki-minaj-czynia-cu da-zdjecia.html

komentator00

W zasadzie to znam ją tylko z Sucker Punch i z Polara ,którego jeszcze nie widziałem :)Zresztą wystarczy spojrzeć na jej filmografię.Nie jest jakoś szczególnie zawalona robotą. Chyba pomyliłeś Vanessę z inną aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones