PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257264}

Podwójna tożsamość

The Death and Life of Bobby Z
6,4 10 687
ocen
6,4 10 1 10687
6,0 2
oceny krytyków
Podwójna tożsamość
powrót do forum filmu Podwójna tożsamość

Jasne, że można ten film obejrzeć, ale po co? treści w nim nie ma żadnej, scenariusz leży, gra aktorska trzyma poziom scenariusza. Laurence Fishburne nie jest może wirtuozem wśród aktorów,ale po Matrix-sie raczej na brak ofert nie powinien narzekać, dlatego dziwi mnie jego udział w tym filmie, nisko upadł. Natomiast Paul Walker o ile nie mialem z nim problemów w Running Scared, który zresztą uważam za bardzo dobry film sensacyjny, o tyle w "Podwójnej tożsamości" :) gra w takim samym stylu, ale przy tym scariuszu jest poprostu komiczny.

Jest jeden powód dla którego można ten obraz obejrzeć - jeśli ktoś chce zobaczyć jakich nie powinno się filmów robić!!! jest nawet drugi powód, już wiem po co jest skala 10 stopniowa na Filmwebie pierwsza moja 1!Nieporozumienie!

ocenił(a) film na 3
buntownik83

fakt film rzadki jak nic .
najbardziej komiczny a zarazem glupi pomysl to byl z tymi motocyklistami którzy nie wiedzieli kogo zabic ;ppppppppppp

bylyby 2 ripy i po filmie . Scenarzysta sie nie wysilil

ocenił(a) film na 3
sin_us

ale bez przesady zeby powiedziec o tym filmie nieporozumienie . Jak dla mnie to 3/10 ...

ocenił(a) film na 4
buntownik83

Prawie się z Tobą zgadzam. Film jest porażką i jedyne co mi w nim się podobało to "Elizabeth", lecz można go obejrzeć jak ktoś naprawdę nie ma co robić. Napewno tego działa bym nie zaliczył do wąskiej grupy filmów które lubię, a nawet do szerszej które mógłbym obejrzeć jeszcze raz. Pozdrawiam czytających 4/10.

ocenił(a) film na 6
buntownik83

To się nazywa rozrywka, bez wysiłku, zabawnie i miło. Tak miało być i moje potrzeby zostały zaspokojone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones