PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272871}
7,3 8,9 tys. ocen
7,3 10 1 8942
8,0 2 krytyków
Południe Północ
powrót do forum filmu Południe-Północ

w telewizji

ocenił(a) film na 10

5 czerwca na TVP1 o godzinie 22:40. Właśnie dziś się o tym dowiedziałam przeglądając program na przyszły tydzień.. A to niespodzianka, co? Nie ma go jeszcze na DVD a w telewizji.. pyk..i jest... Trochę mnie to zdenerwowało. Nie mam nagrywarki i nie mogę pozwolić sobie na zgranie tego filmu... szkoda... chciałabym go mieć w swojej kolekcji na DVD:( Pozdrawiam Forumowiczów:)

ocenił(a) film na 10
Livia_90

sorki wielkie, nie wiedziałam,że ten sam temat jest dwa posty niżej, sorki.

ocenił(a) film na 10
Livia_90

Hehe, spooooko - luzik ;-)

Ja też dopiero teraz zauważyłem. Dobrze, że podałaś na wstępie termin emisji tego filmu.
(ja otwierałem tamten temat z linka, więc nie mogłem zauważyć tego wpisu).
Poza tym też nadal czekam na wydanie tego dzieła na DVD i mam ten sam problem - brak możliwości nagrania :(

A poza tym pozdrówki - tak się cieszę, że w końcu ten film będzie pokazany. Teaz jeszcze pozostaje sprawa 'dopięcia' naszych starań o wydanie na DVD! :-)

Livia_90

Taki cudowny film, a tak dużo osób nie ma gdzie go obejrzeć, dajmy przykład - moje dwie przyjaciółki. Co do pory - chyba nie mogli wybrać gorzej - poniedziałek, prawie 23 godzina, kiedy większość osób jest zmęczona po całodniowej poniedziałkowej bieganinie, a na drugi dzień trzeba rano wstać... Ja obejrzę film, choć rano będę nieprzytomna, ale kilka osób, którym powiedziałam o filmie, nie będzie miało jak go obejrzeć. A PRZECIEŻ WYSTARCZY TYLKO WYDAĆ GO NA DVD, CZY TO TAK WIELE?
W jedną chwilę na dvd wychodzą jakieś szmiry, a prawdziwe, dające do myślenia i mówiące o życiu filmy zostają spychane na bok? Coś tu nie gra.
Pozdrawiam, mam nadzieję, że kiedyś nasze marzenia o "PP" na dvd się urzeczywistnią...

elfka77

Wielka Pomyłka - spojrzałam na kalendarz maja ;)
5 czerwiec to czwartek ;)
Ale i tak mogli go puścić w piątek lub sobotę... :D

elfka77

to najlepsza wiadomość tego miesiąca!!(zwarzając na to ze jest koniec roku a ja niestety jestem jeszcze uczennicą)!!! CZekam chyba ze 2 lata zeby zobaczyć ten film a do kina sie nie wyrobiłam. SUPER!

Marysia91

A takie pytanie ma moze ktoś możliwosć nagrania?? i puszczenia później w necie? np. na rapidshera lub torrent.
Skoro niechcom nam dać na DVD zebyśmy legalnie mogli kupić w sklepach trzeba sobie radzic innymi sposobami:)

Livia_90

niech to ktoś nagra...
please
please
please




:)

ocenił(a) film na 8
topik_2

no wiec jesli chodzi o nagrywanie to ja nagrywam sobie ten film ze szczegolnym naciskiem na slowo "sobie". moje dvd nagrywa filmy z tv ale jest pewien problem. mozna je odtworzyc tylko i wylacznie na nim samym i na zadnym innym. na kompie tez plytek sie nie da odczytac... takze w zaden sposob pomoc wam nie moge. wiem ze film leci dosc pozno, ja nie bede go ogladala na biezaco tylko ustawie zeby telewizor sie wylaczyl po 2 godz. bo jak nagrywam filmy przy wylaczonym tv to nie ma obrazu :/ ale glowa do gory, jestem pewna ze tvp powtorzy w przyszlosci emisje tego filmu, a kto wie, moze nawet wyjdzie on na dvd (marzycielka) :)))