PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272871}
7,3 8 939
ocen
7,3 10 1 8939
8,0 2
oceny krytyków
Południe Północ
powrót do forum filmu Południe-Północ

ależ piękny film! nie moge wyjść z podziwu, wraca mi wiara w Polskie kino, ponieważ okazuje się, że jednak można w Polsce stworzyć wspaniały film, prosty, na miarę filmów europejskich (ten film kojarzy mi się ze szwedzkim "Jak w niebie", tzn sens i przekaz, a nawet zakończenie...). wszystko w tym filmie gra, od początkowej muzyki do samego końca. aktorzy są niesamowici. Wiedziałam że Grochowska jest świetna, ale nie wiedziałam że aż tak, i Więckiewicz jako drwal, no no...;) Sama historia jest piękna, bardzo prosta i dość banalna, ale w końcu takie jest życie. ważniejsza jest droga do celu, niż sam cel. myślę też że to film o wierze i zaufaniu. o wierze, że będzie dobrze, że nie zawsze trzeba wszystko zaplanować. liczą się ludzie jakich się spotyka. Mamy wybór, a Bóg i tak ma dla nas jakiś plan. Myśle że Więckiewicz zagrał Boga, który nimi kieruje, ale pokazuje też jak różni są ludzie (jego kreacje) i że zawsze można im pomóc...

ocenił(a) film na 10
Jutrzenka

mam nadzieje że będzie więcej takich filmów jak ten, "Sztuczki" czy "Jasminum"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones