PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272871}
7,3 8 939
ocen
7,3 10 1 8939
8,0 2
oceny krytyków
Południe Północ
powrót do forum filmu Południe-Północ

Jak w temacie, film miałem już od dawna, ale ciężko było do niego podejść. Wczoraj obejrzałem i śmiało mogę powiedzieć, że takich filmów nam w Polsce brakuje. Historia tych dwojga ludzi jest w taki sposób przedstawiona, że nawet na moment się nie nudziłem i oglądałem z zapartym tchem. Szyc, Grochowska na wielki plus co do Roberta Więckiewicza o tego pana się nie martwię. W jakim filmie, serialu wystąpi to nie mam do niego zastrzeżeń. Na dzień dzisiejszy jest to aktor, który może zagrać każdego i będzie wielkim wzmocnieniem dla filmu. Mój ulubiony aktor. Uważam, że jest jednym z najlepszych aktorów w Polsce, których możemy podziwiać jak nie najlepszym. Chciałbym, aby został zauważony w USA (mało prawdopodobne) i spokojnie by sobie tam poradził. Taki aktor to diament. Co do "Południe-Północ" spokojnie mogę ocenić na 8/10. Niech Polskie kino zrezygnuje z komedii romantycznych, a niech tworzą więcej filmów tego typu. Naprawdę z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu.

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones