PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636531}

Połączenie

The Call
7,3 88 640
ocen
7,3 10 1 88640
7,0 5
ocen krytyków
Połączenie
powrót do forum filmu Połączenie

Ciekawy, z wartką akcją i intrygująco przedstawioną sylwetką głównej bohaterki. Dużo się tu dzieje, a sama fabuła nie jest schematyczna i wtórna.Obejrzałam bez zadnej przerwy i myślę, ze warto poświęcić tę godzinę naprawdę!

ocenił(a) film na 9
golkas0

dokładnie, takie same odczucia! Nie wiem czy czytałaś inne komentarze w innych wpisach ale strasznie zaniżają ocene tego filmu samymi jedynkami, dwójkami i trójkami więc generalnie dałabym 8/10, aczkolwiek przez tak właśnie niske oceny innych podciagne tą ocene do 10/10 :D

ocenił(a) film na 9
ZaCiagamSieToba

A mi nie zalezy zeby kazdy dawał dziesiatki czy dziewiątki...wazne, ze dobrze spedziłam czas na filmie i daje ocenę na jaką zasłuzył moim zdaniem ten film

ocenił(a) film na 10
golkas0

kiedy wlaczylam film ojciec slyszac thriller stwierdzil nuda... ale po kilku minutach wciagnal sie w goladanie ;) film mi sie poodbal a ci wszyscy co narzekaja na koncowke to wedlug mnie fani rozlewu krwi itp. wedlug mnie koncowka jest idealna. ofiara stala sie łowca a Jordan dotrzymala slowa i uratowala ja. Dziewczyny dopiely swego ;)

ocenił(a) film na 9
kendra173

Prawda:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones