PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 171 088
ocen
7,0 10 1 171088
5,7 36
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Film jest jednym słowem świetny. Naprawdę szczerze polecam, uśmiałam się do łez, też trochę wzruszyłam. Plus za zakończenie, które niby trochę banalne, koń, rycerz i giermek, ale jednak w jakimś stopniu nieprzewidywalne, ludzie śmieli się do rozpuku. Bardzo dobra gra aktorska. Maciej Stuhr po prostu fenomenalny (scena, kiedy jest pijany i przychodzi do Marcela), Weronika Książkiewicz jako psycholog włosów na plus (Bogdan ku*** za późno :)), Agnieszka Więdłocha też super. I nawet Karolak nieźle wypadł (scena kiedy śpi z ramką rozczulająca). Ale największe zaskoczenie to Michał Czernecki. Coś jest w tym kiedy mężczyzn płacze. Ta scena kiedy siedzi u córki w pokoju i płacze to coś niesamowitego. Ogólnie bardzo dobry film, widać, ze reżyser umie kręcić dobre komedie, które się będzie oglądać po kilka razy. Komizm słowny, sytuacyjny po prostu wspaniały, np.: scena w amfiteatrze, dobre zdjęcia z piękną Warszawą, nawet scenografie na plus, nie są przerysowane. Moją uwagę przykuły jeszcze piękne sukienki głównej bohaterki.
Kto nie był, niech biegnie do kina, nie pożałuje. :)

karola177

tak czułem, ze kobiety będą się mocno kieckami jarać. Skonczy sie moda na limonkowe lewandowkiej kurki, to teraz bedą zrzynać kiecki od Więdłochy :D

vasil_zajcev

Jak dla mnie te limonkowe kurtki są okropne skoro zeszliśmy na temat mody.

karola177

to nie problem z kurtkami, tylko właścicielkami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones