PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 890
ocen
7,0 10 1 170890
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Dno. Zmanipulowana ocena i opowiastki o "dobrej zmianie" w polskiej komedii, tak dobra jak ta w polskiej polityce ta zmiana. Opinie, że sala "ryczała ze śmiechu", a później łzy wzruszenia leciały po policzku, są tak prawdziwe jak to, że mróz trzaska za oknami w lipcu. Ziewanie i rubaszny śmiech jakiegoś półmózga, to było słychać na sali. Zrobiony w bambuko pochlebnymi oceniami poszedłem na polską komedię do kina, po raz pierwszy na polską komedię od lat. Dłuuugo nie pójdę na kolejną, poziom rynsztoku utrzymany. Omijać szerokim łukiem, chyba, że świetnie bawiliście się na "Kac Wawie" etc. Dobre dla nastolatki i czytelników bulwarowej prasy, poziom odcinka serialu z TVP2.

ocenił(a) film na 1
patpac

Dokładnie pozytywne komentarze to jest jedyny ubaw, który miałem z tego filmu.

michal_samedus

Skoro kręcą polskie telenowele, które mają wielu widzów...to i potem kręcą takie filmy. Polskie filmy to nędza. A teraz jeszcze nowsza moda "dlaczego ja" "trudne sprawy" "szkoła" "szpital" itp. etc. Polska kinematografia...

ocenił(a) film na 3
patpac

Film jest tragicznie zły - zupełnie nie rozumiem, jak może się ten shit komukolwiek podobać.

ocenił(a) film na 1
patpac

A już myślałem że że mną coś nie tak, jednak nie można wierzyć ocenie jaką tu się znajduje, a co najmniej nie zawsze.

ocenił(a) film na 1
patpac

Dokładnie, film jest badziewiem do kwadratu! Omijać z daleka! Teksty o inteligentnym poczuciu humoru w tym filmie to jakiś żart. Dziwię się że M. Stuhr zagrał w takim gniocie lecz gdyby nie On, ten film by nie istniał marketingowo.

ocenił(a) film na 10
patpac

Film jest doskonały ! I nie jest to tylko moja opinia a większości ! Wyjątki zawsze się znajdą bo wiadomo ze wszystkim się nie dogodzi :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
RogulTrSL

Autor wątku jest fanem filmów, które na oczy nie widziałem i większość zapewne też. Są gusta nietypowe, więc film może im się nie podobać. Moim zdaniem film jest super. Najlepszą komedia polska jaką widzialem w ostatnich latach.

ocenił(a) film na 1
Ukassiu18

Dzięki za opinię. A co do filmów, których na oczy nie widziałeś, polecam nadrobić zaległości. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 4
RogulTrSL

Widzę, że opinia się trochę zmieniła prze ostatnie dwa lata ;)

patpac

Dokładnie. Kolejny polski badziew. Na siłę promowany. W kółko ci sami nudni aktorzy i banalna fabuła. Kino polskie.

ocenił(a) film na 3
patpac

Powiem rzecz okrutnie niepoprawną: to kino babskie. Babę rozumiem przy tym bardzo szeroko, od 13 do 60 i od kobiety do mężczyzny, zaś łącznikiem są tu zainteresowania pierdołami, bezkrytycyzm dla tego, co modne i glam oraz amoralizm ekonomiczny. Kupa śmiechu.

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Nie obrażaj kobiet.

ocenił(a) film na 3
evlka

Czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 1
patpac

To był jakiś koszmar. Ja też czuję się oszukana. Wysoka ocena, zachwyty w komentarzach - pomyślałam, no może coś nowego i w końcu fajnego. Dno, dno i jeszcze raz dno. I to chyba jeszcze mało powiedziane. Jedynie ostatnie zdanie w filmie to szczera prawda. popieram. Omijać szerokim łukiem. Strata czasu. Na szczęście w trakcie oglądania udało mi się wysprzątać cały dom. Nie dałam rady wysiedzieć przed tv.

ocenił(a) film na 9
patpac

Bredzisz koleś. Trza do doktora.

ocenił(a) film na 3
patpac

dzisiaj ogladalem na tvn. D R A M A T dosłownie (chociaż to niby komedia) ale i w przenośni.

ocenił(a) film na 3
patpac

Uff dobrze, że nie jestem jedyną, która uważa film za porażkę. Przecież on jest kompletnie płytki i naciagany, żeby nie powiedzieć głupi. Juz byłam zmartwiona, a faktycznie pozytywne komentarze są pewnie sponsorowane.

evlka

Przykre widzieć w takim filmie aktorów, których grę się szanuje. DNO.

ocenił(a) film na 3
Chat_Noir_89

Dokładnie...

patpac

Swoją drogą, skąd w ogóle fenomen tego filmu?

ocenił(a) film na 4
patpac

Kino dla widowni mniej wymagającej, która film traktuję jako rozrywkę na sobotni wieczór z rodziną, proste jak koło..

patpac

Ida wyceniona na 9 - natomiast w/w film na 1...no to jeszcze śmiem twierdzić iż zdjęcie profilowe powinno zawierać jarmułkę lub też w tle ścianę płaczu....
Nie jest to może wybitny film ale solidne kino komediowo-romantyczne z ciekawą fabułą i w tej kategorii się sprawdza bdb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones