PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814592}
6,0 54 347
ocen
6,0 10 1 54347
5,1 22
oceny krytyków
Planeta Singli 3
powrót do forum filmu Planeta Singli 3

Ja już po i ponieważ 3/4 sali wyszło jak tylko zaczęły się napisy, pragnę zasygnalizować, że na koniec jest jeszcze jedna króciutka scena :)

P.S. Trójka zdecydowanie lepsza niż dwójka! :)

ocenił(a) film na 7
Chrypka89

Dobrze wiedzieć, niedługo wybieram się do kina. Różnie ludzie o tym filmie gadają, ale liczę na dobre weselne zamieszanie ;)

ocenił(a) film na 7
Laksandra

Byłam. Fajny jest.

ocenił(a) film na 2
Laksandra

nie idz, dno i żenada, seks kazdy z każdym, nawet pies sie bzyka. Takie samo dno jak misz masz

ocenił(a) film na 7
Chrypka89

O nie :( Przegapiłam ją :( Możesz zdradzić, co tam było?

ocenił(a) film na 8
Chrypka89

właśnie, czy możesz zdradzić co jest w tej scenie?

ocenił(a) film na 2
olusiaqq21

Grabarz znalazł obrączki w jeziorze. Nic, czego nieobejrzenia trzeba by żałować. ;-)

ocenił(a) film na 8
dokurobei

dzięki :)

ocenił(a) film na 9
dokurobei

A możesz powiedzieć co ten grabarz powiedział bo szczerze go nie zrozumiałem co wybelkotal.

ocenił(a) film na 2
Ferdek_Kiepski85

A cholera wie. ;-) Najbardziej mi to przypominało "moje ci one", ale mogło to być cokolwiek. Niech żyje polska szkoła udźwiękowienia filmów! ;-P

dokurobei

Hahaha on powiedział: "my precious" takim lekkin głosem Goluma :)

ocenił(a) film na 2
cichysdz

Hahaha, no proszę! Głuchy jak nie dosłyszy, to zmyśli. :-D Niestety ten niespodziewany zwrot akcji nie wpłynie na mój sposób postrzegania tego filmu. :-P

ocenił(a) film na 8
Chrypka89

Dziękuję za informację odnośnie końcowej sceny, ponieważ w kinie, w mojej miejscowości w momencie pojawienia się napisów końcowych, wyłączyli ekran i nie miałam pojęcia, że była opisana przez Ciebie scena! Przynajmniej wiem, co straciłam bądź nie. ;)
Zgoodze się, że III część była zdecydowanie lepsza niż II. :)

ocenił(a) film na 6
Michelle_Monn

U mnie w Poznaniu tez czekalem na scene koncowa po napisach i po dluzszej chwili wylaczono film i nie zobaczylem niestety nic... Mam nadzieje ze nigdy nie powstanie PS4 bo co za duzo to nie zdrowo. Im dalej tym moze byc gorzej...

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Ta część mam wrażenie, że kończy całą serię. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Chrypka89

Nie żartuj... Trzecia część była kompletnie nie potrzebna. Były sceny śmieszne i bardzo śmieszne ale zostały one przytłoczone masą nudnych i irytujących wątków niektórych postaci bez których film trwałby 40 min krócej.

ocenił(a) film na 4
Chrypka89

To dobrze, dwójki nie będę oglądał.
Było kilka zabawnych sytuacji, trochę dramatu - widać miało być z ambicjami, o miłości i trudnych wyborach - nie pasowało to do konwencji, ale to mało istotne. Przyzwoita komedyjka.

Chrypka89

a czy ktoś kojarzy tytuł polskiej piosenki, która pojawia się na napisach właśnie?

thefuuuckinawwwesome

Maanam - Po to jesteś na świecie

Chrypka89

My też się dobrze bawiliśmy! Milion razy leiej niż na koglu.

ocenił(a) film na 1
Chrypka89

Straszna szmira, w dodatku nudna. 1/10 - w pełni zasłużone.

Halun79

Przesadzacie przyjemny film dla odprężenia. Niezobowiązująca komedia. Owszem było kilka słabych scen ale było sporo dobrego.

ocenił(a) film na 1
ChubakaCieLubi

Odrpężony byłem, dopóki film się nie zaczął ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones