PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747433}
7,1 224 653
oceny
7,1 10 1 224653
4,9 27
ocen krytyków
Pitbull. Nowe porządki
powrót do forum filmu Pitbull. Nowe porządki

Muszę przyznać, że jej postać i gra aktorska zrobiła na mnie spore wrażenie. Niby minimum słów, a jednak mimika + szaleńczy wzrok zrobiły robotę. W końcu pokazała się w innej odsłonie niż słodkie serialowe panie.

ocenił(a) film na 9
SzajbiX92

Idąc tym tropem myślenia, można by wyciąć ze 3/4 postaci :/ ... Można by wywalić Olkę - bo po co? Przecież to tylko panienka Majami...

Można by wywalić Grabowskiego - bo przecież on nic specjalnie nie robił, tylko w biurze siedział...
Można by wywalić Przerośniętego Osiłka Stracha - bo on jest tylko od walenia po pysku...
Itd... Ale te postaci są po to, aby film był zabawniejszy, ciekawszy... Taki dodatek - smaczek :) ...

Choć od całego filmu widać że odchodzą drzazgi jak od nieheblowanej deski, to jednak ów deska jest bardzo dobra :)

ocenił(a) film na 7
SzajbiX92

Dokładnie!

kasiaasiab

Mi się jej rola kompletnie nie podobała. Sztuczna gra tak samo jak lindy. Film należał do Majami i Stracha. Najbardziej naturalne i ciekawe postacie.

kasiaasiab

Dygant zawsze będzie mi się kojarzyła ze świetną rolą Czarnej w Fali Zbrodni !

ocenił(a) film na 7
larwa93

Mi również.

ocenił(a) film na 9
kasiaasiab

Sama postać też świetnie wymyslona....

ocenił(a) film na 8
kasiaasiab

Dygant w tym filmie wydawala mi sie strasznie sztuczna i przerysowana

ocenił(a) film na 7
kasiaasiab

Przed tą "słodką" nianią grała przecież świetną rolę Czarnej w "Fali zbrodni", i z tamtego serialu ją jeszcze pamiętam (pierwszy raz w ogóle na ekranie tam ją zobaczyłem). :)

kasiaasiab

Oj Fali Zbrodni to się nie oglądało, co? Przecież jej postać w Pitbullu jest żywcem wyjęta właśnie z Fali Zbrodni.

ocenił(a) film na 8
kasiaasiab

kobiece role w tym filmie słabe a pani Ostaszewskiej wręcz tragiczna, sztuczna, widac,ze nie jej klimat granie młodszej od siebie, zwyczajnej 'laski'. nie wiem gdzie widzicie psychodeliczny klimat w grze pani Dygant, chyba nie widzieliscie psychodeli nigdy, ot próba 'zrobienia' mrocznego klimatu. te role są tak niewyraźne, ze chyba najlepiej grającą żeńską rolę była pani Pogrebińska.
Cały film ogląda się dobrze, pomio żadnego związku z KLASYCZNYM PitBullem.

ocenił(a) film na 8
Tizzlah

? Granie młodszej od siebie? XD A co ty myślisz, że na świecie nie ma takich kobiet, jaką ona grała? Takie nie muszą grać młodszych od siebie, tylko one takie po prostu są.

ocenił(a) film na 8
kasiaasiab

Dokładnie. Była świetna. Takiej baby jaką grała nie można polubić.

ocenił(a) film na 10
kasiaasiab

witam
jak zaczałem ogladac ten film to przeciez zryło mnuie delikatnie słowa jak słowa polszczyzna polska łacina hahaha
ale sceny miłosci ulala
kiedys w kinach ten film byłby od lat 18 a takimi akcjami !
zreszta wezmy film GŁOSNY KINOWY LAT 80 ALABAMA
Z MUZYKA ULI
OD LATA 18!!!!!!!!
a tylko scena była z pocałunkami a tutaj /\pozdro

ocenił(a) film na 10
maranzanodek

witam
co prawda swiat sie zmiaenia nie ?
ale pan patryk vega zrobił miks hahaha ciekawe ze taki film a kinach
opinie policjantow chciałbym poznac naprawde!!!!!!!!!!!!
pozdro

ocenił(a) film na 2
kasiaasiab

Najlepsza aktorka z tego filmu, a ma najniższą ocenę z wymienionych tam. Nie rozumiem tego świata.

ocenił(a) film na 7
kasiaasiab

A gdzie w tej pełnej botoksu i ogólnie chemii i sztuczności twarzy jest mimika???! A przecież ona ma MASKE zamiast twarzy. Dramat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones