PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747433}
7,1 224 811
ocen
7,1 10 1 224811
4,9 28
ocen krytyków
Pitbull. Nowe porządki
powrót do forum filmu Pitbull. Nowe porządki

...przez szacunek do pierwszej i drugiej serii, trzecia podobała mi się mniej, ale widzę, że Vega podziękował Renatce i Łapce. To dobrze, ale szkoda, że w planach nie ma Despera, marzy mi się też powrót Metyla (choćby jako gangusa), no i Nielata, ale nie można mieć wszystkiego. Oby tylko serial logicznie nawiązywał do zakończenia trzeciej serii, np. ciekawe, jak się Gebels pozbierał po stracie Galinki (a może przeżyła?). Chyba, że będzie coś w stylu fabuły osadzonej gdzieś pomiędzy drugą a trzecią serią...

Oczekiwania są spore.

Staley87

Chyba jednak będzie kontynuacja trzeciej serii, bo zdaje się, że Barszczu awansował na młodszego inspektora policji (w trzeciej serii był jeszcze podinspektorem). Sorry za dubla, ale to chyba cenne spostrzeżenie :)

ocenił(a) film na 6
Staley87

Pitbull. Nowe porządki nie będzie serialem tylko filmem kinowym.

dsk_2

Thanks for the tip.

W każdym razie z pierwszego Pitbulla też był i film, i serial :-).

ocenił(a) film na 3
dsk_2

tak będzie filmem kinowem , ale potem wyjdzie serial tak jak było z pierwszym pitbullem i służbami

ocenił(a) film na 6
michalkuc1993

A skąd ta informacja? Może jakieś źródło? To, że coś kiedyś się zdarzyło nie oznacza jeszcze, że reżyser zrobi dokładnie to samo i w tym przypadku. Na razie to tylko spekulacje, nie poparte źródłowymi informacjami.

ocenił(a) film na 6
dsk_2

Zwykle tak się dzieje z projektami Vegi. Tak było i w przypadki Pitublla, i w przypadku Służb specjalnych. Gdy już mają kasę, rozwijają materiał jaki nagrali podczas kręcenia filmu.

dsk_2

Czytałem ostatnio wywiad z Patrykiem Vegą i była mowa o Pitbullu 2, na pytanie czy powstanie serial, odpowiedział, że nie, gdyż zajmuje to dużo czasu i od zaraz chciałby się zając nowymi projektami, ale jak będzie zobaczymy.

ocenił(a) film na 8
Staley87

Nie ma Despera, bo Dorociński nie chciał grać, stwierdził, że jest teraz na innym etapie aktorstwa/życia i jak widać panowie doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Żadnych zgrzytów nie było, niestety nie pamiętam gdzie ja o tym czytałem.
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... i tego się trzymajmy.

ocenił(a) film na 8
karolius

Bardzo szkoda. Ulubiona postać.

ocenił(a) film na 8
Staley87

tak, jasne, ale nie zapominajmy od filmu z2005, bo od tego się zaczęło... też się boję, ale liczę, że Vega nas nie zawiedzie! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones