PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766551}
6,4 169 196
ocen
6,4 10 1 169196
3,9 29
ocen krytyków
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
powrót do forum filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety

... nigdy nie mogła mnie przekonać do swojej gry... Była dla mnie sztuczna, nie lubiłam jej na ekranie. Po Roli Olki skradła mi serce :D Dosłownie! Gra swoją postać, jakby była napisana specjalnie dla niej! Już nie mogę się doczekać scen i złotych tekstów Olki :D

jadzia-laska

A "Żabcię" z TVNowskiego Przepisu na Miłość widziała ty? ;)

ocenił(a) film na 4
waleczny_kurczak_III

Chyba chodzi Ci o "Przepis na życie". Nie zapamiętałam jej z tego serialu...
Widziałam kilka urywków paru odcinków. Bardzo pobieżne oglądanie :P Może dlatego, że od kilku lat nie mam telewizora :)

jadzia-laska

aaa, zgadza się, pokręciłam tytuł.
Serial nawet ciekawy, ale jej postać i jej filmowego męża, granego przez Piotra Adamczyka jest najzabawniejsza. Ona jest taka trochę głupkowata w tym serialu, a w Pitbulu hmm denerwująca? taka lala.

ocenił(a) film na 7
jadzia-laska

sztywna? a rola pani dr w serialu "Przepis na życie"? Jak dla mnie super! Za to w "Drugiej szansie" nie jestem nią zachwycona. W Pitbullu również podbiła moje serce <3

Isaia

Czyli kobieta musi być wulgarna, prymitywna, z tekstami zahaczającymi o krawężnik i tatuażem na dupie, żeby skraść serce i to komu - kobietom. Żal.

ocenił(a) film na 8
malina_c

To tylko film.chodzi o sposob grania a nie charakter czlowieka.

ocenił(a) film na 7
malina_c

Prymitywna, bo? Może próżna jeszcze? Lubie takie babki i w okół mnie jest ich sporo i to chyba chleb powszedni? Projekt Lady nie powstał od tak sobie :P Tam mogę się przyznać dziewczyny prezentowały prymitywizm i wulgaryzm, a Ola używała wulgaryzmów jako przecinków, sama też się tak wypowiadam wśród swoich :) A co powiesz o reszcie obsady? Każda rzucała mięchem na prawo i lewo, to życie nie bajka :)

ocenił(a) film na 1
jadzia-laska

Proponuję iść do teatru ją obejrzeć, a nie zaśmiecać łeb nędzną rozrywką, w której Ostaszewska gra tylko i wyłącznie dla kasy,bo nasze wspaniałe społeczeństwo pędzi z wywalonym jęzorem do kina na taki syf. Jeśli już chcesz obejrzeć jej dobrą rolę w filmie, odsyłam Ciebie do filmu Body/Ciało, tam dopiero pokazuje swój wachlarz umiejętności aktorskich. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
jadzia-laska

Dziękuję, że wyręczyłeś mnie w komentarzu - mam dokładnie podobne odczucie, odnalazła siebie w filmie fabularnym

jadzia-laska

nadaje sie do pokazywania d.upy na ekranie i maszerowania z zaKODowanymi debilami

ocenił(a) film na 8
jadzia-laska

> skradła mi serce

A "you are welcome" jak tłumaczysz, "ty witasz"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones