PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 98 tys. ocen
7,2 10 1 97692
5,8 27 krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Chaotyczna narracja i niezrozumiałe dialogi to główne wady tego filmu. Przez to "Pitbull" jest zlepkiem niewyszukanych scenek. Wiele dialogów jest nieczytelnych. Mam wrażenie, jakby dźwięk (w warstwie dialogów) pochodził bezpośrednio z planu filmowego (bez postsynchronów). Do tego aktorzy wysławiają się niedbale i niewyraźnie. Rozumiem potrzebę zachowania realizmu, ale to nie jest dokument, tylko film fabularny, a ten ma swoje prawa. Ogólnie słabo. Spodziewałem się większej dynamiki i spójności (nie mówię o scenach akcji).

jorde

W filmie to jak w książce, jak czytasz książke i nieprzeczytasz/niezrozumiesz dokadnie jakiegoś słowa to niezalecane jest cofanie się w tył do tego fragmentu bo i tak nie wpływa to na ogółe zrozumienie całego tekstu. To samo w tym filmie, reżyser nie oczekuje żebyś zrozumiał(a) każde poszczególne słowo ponieważ jesli jestes średnio inteligentny(a) to i tak zrozumiesz o czym mowa w filmie.
Jesli chodzi o te spójnośc to nie wiem z jakiego powodu to wielkie HALO z twojej strony dlatego nie komentuje tego

Nie skomentuje tez oceny tego filmu prze Ciebie bo szkoda mojego czasu, a kolacje mam przed sobą... moze potem Cie uświadomie