PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35151}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,3 35 930
ocen
7,3 10 1 35930
6,7 7
ocen krytyków
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

Dla mnie ta bajka na zawsze pozostanie arcydzielem..... bajki czasow dzisiejszych nie maja w sobie tego uroku co "piotrus pan". meczy mnie gdy wspolczesne animacje wysmiewaja czasy terazniejsze (polityke, poszczegolnych ludzi i ich zachowania). mnie wystarczyly sceny z kapitanem hakiem i krokodylem by zalac sie ze smiechu lzami :)
wielka szkoda, ze na rynku pojawiaja sie bajki, ktorych z pewnoscia nie moge nazwac chociazby dobrymi...

ocenił(a) film na 10
alunieek

Oj tak, sceny z kapitanem Hakiem, bosmanem Smithem i krokodylem są najlepsze. Zawsze były moimi ulubionymi. "I zawsze, kiedy się zbliża, ostrzega pana tykanie, tik tak, tik tak, tik tak...", "Nie ma, nie ma dzisiaj rączki na deser", "Podwójny ładunek, skrócić lont!" - "Skrócić ładunek, podwójny lont!", "Biedny kapitan ma okropny ból głowy. Musimy go oszczędzać" - Bang! No i to, jak Piotruś Pan mówił do swojej czapki, udając "ducha nieprzebranych wód morskich", a potem kapitana Haka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones