PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35151}

Piotruś Pan

Peter Pan
7,3 35 930
ocen
7,3 10 1 35930
6,7 7
ocen krytyków
Piotruś Pan
powrót do forum filmu Piotruś Pan

Takie moje czepialstwo, po prostu się nad tym zastanawiam przez dłuższy czas. Skoro Piotruś Pan jest chłopcem który nie chciał dorosnąć i dlatego uciekł z domu, to dlaczego ma "skrzacie" uszy? Nie żeby mi to przeszkadzało albo coś, ale tak się tylko zastanawiam. ;d

ocenił(a) film na 9
Cartner

A to bardzo ciekawe, nigdy na to nie zwróciłam uwagi. W sumie Nibylandia jest magiczna, wiec może, jako, że Piotruś jest pierwszym chłopcem w tej zaczarowanej krainie, to stało sie z nim coś magicznego , nie wiem .:) co prawda zastanawiające to jest.

NaomiClark_

Albo, tak teraz pomyślałam, może twórcy animacji nie doczytali/ominęli (albo coś) informację o tym, że Piotruś to chłopiec, a nie ktoś kto od zawsze był w Nibylandii... Tak czy siak, wątpię żebyśmy się kiedykolwiek dowiedzieli, ale nie przeszkadza mi to, że Piotruś wygląda tak a nie inaczej :)

ocenił(a) film na 9
Cartner

Mi też nie, niedługo sobie odświeżę tę bajkę.:) Pamiętam jak bardzo ją lubiłam.

NaomiClark_

Moja ulubiona ^^ Jakaś cząstka mnie głęboko w środku dalej wierzy, że Nibylandia istnieje, bo to byłoby wymarzone miejsce dla mnie :)

ocenił(a) film na 9
Cartner

ooo tak dokładnie, dla mnie tak samo. :) Szczerze mówiąc ja też boję się dorosłości, a już tak niewiele zostało.:( chętnie wybrałabym się do Nibylandii.

ocenił(a) film na 10
NaomiClark_

To była moja ukochana bajka z dzieciństwa - pamiętam, jak na balu karnawałowym w pierwszej klasie podstawówki przebrałem się za Piotrusia Pana (większość rówieśników przebrała się za piratów, a rówieśnice za księżniczki lub Indianki, a siostra za Japonkę w kimonie z ogi). Po prostu to uwielbiałem - magiczna kraina, piraci, syreny, Indianie, krokodyl, mnóstwo humoru sytuacyjnego, latanie - po prostu wszystko, co najlepsze. Wszystkie postacie z "Piotrusia Pana" są świetne, rozpoznawalne i zapadają w pamięć. najbardziej lubiłem wszystkie sceny z kapitanem Hakiem, bosmanem Smithem i krokodylem.

użytkownik usunięty
Cartner

Za dużo magicznego pyłu ćpał, znaczy, zażywał:)

ocenił(a) film na 7
Cartner

Zdaje się, że wynika to z faktu, że Piotruś w oryginale nie jest chłopcem, tylko Panem (postać z mitologii, in. faun). Dlatego pewnie twórcy z Disneya pozwolili sobie na ciekawsze uszy (jak również na atrybut - fletnię Pana, w jednej z początkowych scen).

ocenił(a) film na 6
Cartner

Piotruś - niby chłopiec, ale... jednak patelnia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones