PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1168}
6,9 116 765
ocen
6,9 10 1 116765
6,1 18
ocen krytyków
Pieniądze to nie wszystko
powrót do forum filmu Pieniądze to nie wszystko

Szkoda talentów Machulskiego, Kondrata i Chyry na takie byle co. Już przed obejrzeniem filmu wiadomo, że jak akcja się będzie rozgrywać na wsi, to będzie dużo kwestii o tanich winach, pijaństwu i innych przywarach mieszkańców wsi. Naprawdę mało zabawy w tym wszystkim, a dużo banału i nudy. Jak dla mnie zmarnowana taśma.

ocenił(a) film na 4
Thommy

Mnie tez sie ten film nie podobal. Bylo pare dobrych tekstow, moze i dobrze ukazany obraz poslkiej "zacofanej" wsi, ale nie lubie takich filmow, dlatego tez do konca go nie obejrzalam bo.... usnelam.

ocenił(a) film na 10
Thommy

ja sądze ze to jest bardzo dobry film jesli się niezgadzacie podajcie jakis smieszniejszy polski film

feniks140

Śmieszniejszych jest mnóstwo, od "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" do "Seksmisji". Ale ten nie był całkiem zły. Powiedziałabym, że przeciętny, nic specjalnego.

ocenił(a) film na 6
KateFox

No właśnie, aż żal, że ten nieudany, mający chyba w zamierzeniu pokrzepić widza obraz wyszedł spod ręki Machulskiego, który tyle świetnych komedii nakręcił. Już lepiej zapuścić sobie "Seksmisję" lub "Vabank", niż tracić czas na tą "komedię".

ocenił(a) film na 10
Thommy

W przeciwieństwie od Pana mi się podobał. Film rewelacyjny. Miś czy Alternatywy 4 przy nim wysiadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones