PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 41 084
oceny
5,8 10 1 41084
3,8 9
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

ochyda

ocenił(a) film na 7

Mocne sceny !!!!!obrzydliwe ! mogła by się już ta Piła skończyć. Za dużo tego i z filmu na film coraz nudniej się robi

ocenił(a) film na 1
binkusi

No ale 7 się należy... Bez sensu...

ocenił(a) film na 7
skt84

należy się pomimo tego, że te sceny są takie jakie są

ocenił(a) film na 7
binkusi

Ja osobiście filmu nie widziałam, miałam zamiar iść do kina (ogólnie lubie takie filmy) ale znajomi mówili że słaby, więc nie poszłam. Z tego co piszecie wynika iż mieli racje. Wole ściagnąć i sprawdzić... za free ^^

Makusiek

matko boska.. nic nie sciągaj..wiem że jest cieżko ale prostytucja nie jest dobrym wyborem :P

ocenił(a) film na 7
zjadacz_filmow

Nie gadaj że nic w życiu nie ściągłeś... W tą bajkę nie uwierze ^^ Na bank na każdym filmie w kinie byłeś, haha nie rób jaj!

Makusiek

oczywiście że nie.. ale to tak między nami wiec zachowaj to dla siebie.. oficjalnie nigdy sie do tego nie przyznam :)

ocenił(a) film na 7
zjadacz_filmow

Nawet nie wiem co ci na to odpisać... Jak sobie chcesz ^^

Makusiek

nie zrozumieliśmy sie..w sensie oczywiście że nie chodze na wszystko do kina tylko "cos tam czasem niechcący z neta mi wpadnie na dysk" oczywiscie całkowicie niechcący :D

ocenił(a) film na 7
zjadacz_filmow

Ależ zrozumiałam i to bardzo dobrze ^^ Oczywiście zdarzają się wypadki i każdemu "niechcący" wpada "coś" na dysk :p Ostatnio jak sprawdzałam to wpadł mi Twilight :D

Makusiek

mój antyvir blokuje taki spam :p

ocenił(a) film na 7
zjadacz_filmow

Tak tak jasne ^^

binkusi

Co za mało realistyczne gówno :| Wcześniejsze Piły były jakie były, no ale ta część przebiła wszystko i jest nową definicją kiczu. Sok wiśniowy leje się strumieniami, flaki i martwe ciała wyglądają jak kupa z wosku. Dzięki wielkie. A do ohydy, to temu naprawdę daleko.

użytkownik usunięty
binkusi

Polecam słownik ortograficzny.

ocenił(a) film na 8
binkusi

Jeśli obrzydliwe- nie oglądaj.
Jeśli miałaby się skończyć to na Saw XV :)
No i jeśli będą kolejne części to po prostu nie oglądajcie, na kij piszecie, że mogłoby się już skończyć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones