PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 41 084
oceny
5,8 10 1 41084
3,8 9
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Scena na wystawie

ocenił(a) film na 10

za sam genialny pomysł i świetne wykonanie
10/10

ocenił(a) film na 5
Crap

...Najbardziej kiczowaty pomysł z całej serii. Zniechęcił mnie na samym początku do całości.

Krysztalowa

+1
Tragiczny początek... "końca ZNISZCZENIA dzieła".

ocenił(a) film na 3
Krysztalowa

Zgodzę się z koleżanką. Beznadziejna scena. Pod publiczkę. Tak banalna że ręce opadają. Jak również motyw zainteresowania telewizji sprawą Jigsawa. Ta cześć Piły trąci kiczem. Mniej zagadek, psychologii i napięcia na rzecz dużej ilości krwi. Poziom intelektualny filmu spadł. Nawet Jill założyła różową bluzeczkę i uwydatniła dekolt.

ocenił(a) film na 5
maksio_z_krepca

Bardzo dobrze skwitowane.

ocenił(a) film na 6
Crap

Boże ta krew taka sztuczna że ja nie mogę -_-

ocenił(a) film na 2
Krycha007

ona po chemicznemu była "malinowa" i miała złą konsystencję :p. pomysł by Hoffman zaczął za pomocą tych pułapek jest spoko ale cała reszta z tą idiotyczną grą na czele była beznadziejna.

ocenił(a) film na 2
karollo24

zaczął zabijać*. bez szansy na uratowanie

ocenił(a) film na 6
karollo24

tak ta część to chyba najgorsza część piły

ocenił(a) film na 2
Krycha007

a wiele wątków i pomysłów miało potencjał, wystarczyłoby je tylko rozwinąć. ale widać stwierdzili że lepiej postawić na ilość cudacznie zabitych osób zamiast na fabułę. ale cóż... po takim czymś nie spodziewam się już kolejnej części

ocenił(a) film na 2
karollo24

Żaden pomysł nie był spoko. Film tak żenujący, że ledwo wytrwałem do końca i na szczęście się opłaciło, bo za końcówkę mogę dać 2, a nie 1, jak początkowo zamierzałem.

ocenił(a) film na 4
Krycha007

Właśnie zgłosiłeś/aś się do zagrania w nowej części Piły, napewno gdy będziemy Cie w niej zabijać to krew będzie wyglądać wiarygodnie. Faceci w świńskich maskach zaraz po ciebie przyjdą. A tak poważnie to masz rację, jakoś od 4 ta krew zaczęła wyglądać dziwnie, te efekty to był glupi pomysł, ale nie są one aż tak złe jak w niektórych filmach/

ocenił(a) film na 6
DeGreZet

No trzeba przyznać że w niektórych filmach to jest jeszcze gorzej ale ta krew jest naprawdę dziwna na początku i jeszcze te efekty :( to jest hańba dla 1 części :P

ocenił(a) film na 5
Crap

na początku myślałam ,że ta scena jest dla jaj,w takim sensie ,że Ci dwaj kolesie robią to dla beki ,żeby nabrać ludzi właśnie z powodu tej malinowej krwi.

ocenił(a) film na 4
Crap

Co mnie w tej scenie najbardziej przeraziło to fakt,że tłuszcza po prostu stałaby i nagrywała telefonami,i robiła zdjęcia,nie reagując...W takich czasach przyszło nam żyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones