PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 41 084
oceny
5,8 10 1 41084
3,8 9
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

W ostatnim zadaniu musial wbic sobie haki w klate

Jak myslicie jakby wokół klaty zapiął pasek od spodni i zaczepil haki o ten oto pasek dałby rade? :D

użytkownik usunięty
KakaBless

Możliwe ;D

ocenił(a) film na 5
KakaBless

Wystarczy zeby stanal nogami na haki i bylo by po problemie

Cobra_4

http://short4u.pl/fota12

ocenił(a) film na 6
KakaBless

Pewnie gdyby tak zrobił Hoffman nie zaliczył by mu zadania ?

tomucho77

Może.. But jego lasencja nie spaliła by sie w ogniu piekielnym :D

ocenił(a) film na 5
KakaBless

Mógł zrobić cokolwiek. Choćby owinąć łańcuchy dookoła ramion. Dlaczego tego nie zrobił? Cóż.. reżyser ma zawsze rację. :P

ocenił(a) film na 6
Shagrath_3

G*wno mógł, a nie owinąć. Jak można być tak tępym, jak ludzie tutaj. PRZECIEŻ TO OCZYWISTE!! CHODZIŁO O TO, ŻE TYPEK SAM WYMYŚLIŁ TĄ HISTORIE I PIŁA CHCIAŁ MU POKAZAĆ JAKIE TO BYŁO GŁUPIE. DLATEGO DAŁ MU TO SAMO WYZWANIE, Z TYM, ŻE BYŁ POD NADZOREM.

ocenił(a) film na 5
Corristo233

Ale to nie o tym jest kwestia, napinaczu.

ocenił(a) film na 6
Krysztalowa

Pani nienapinająca. W pile chodziło o to, że jak się złamie zasady, to się za to płaci. Na tym polega cały przekaz tego filmu. I o tym jest kwestia, bo rozchodzi się TYLKO o przestrzeganie zasad, wtedy z poświęceniem możesz wygrać!!!!!

ocenił(a) film na 5
Corristo233

Mam na myśli, że nie ma potrzeby wyjaśniania nikomu motywu tego przedsięwzięcia Piły. ;] Tu nie pytają o to, co miał zrobić, a o to co mógł i dlaczego tego nie zrobił. Na dobrą sprawę oczywiste było, że to, co sobie wymyślił, się nie powiedzie. A człowiek to istota cwana, więc mógłby próbować zrobić to inaczej (w filmie zostało to uproszczone i taki zamysł się nawet nie pojawił).
Zbędna ironia na samym początku. Co za prymityw wchodzi na głupie forum i denerwuje się na opinie ludzi tak, że musi ich zaraz wyzywać? To właśnie napinactwo.

ocenił(a) film na 6
Krysztalowa

Shagrath_3
5 sie 2012 21:04
"Mógł zrobić cokolwiek. Choćby owinąć łańcuchy dookoła ramion. Dlaczego tego nie zrobił? Cóż.. reżyser ma zawsze rację. :P"

"Tu nie pytają o to, co miał zrobić, a o to co mógł i dlaczego tego nie zrobił."

No właśnie dlatego nie mógł, bo go obserwował i by spalił jego żonę/dziewczynę, jeżeli by złamał reguły. Brak mi słów do twojej analizy HAHAH :DDD

ocenił(a) film na 5
Corristo233

Haha, dopiero zauważyłam, że to Ty jesteś tym napinaczem z początku, który nie rozumie o czym się mówi. A kwestia nie była o mojej analizie tylko o Twojej nietrafnej wypowiedzi, w której niczym ośmiolatek naskakujesz na losową osobę na forum poprzez wyzwiska i używanie caps locka. Wyluzuj. :-) / Wracając do fabuły, to nawet nie pamiętam w którym dokładnie momencie działa się ta akcja, nie wiem jak ją ulokować w chronologii i czy faktycznie był ktoś, kto nadzorował na bieżąco jego zadanie (a na marginesie - i tak gość nie miał 100%-wej pewności co się stanie, gdy złamie/wypełni zasady [gdy to nie Piła tworzył pułapki, nieraz nie dało się ich przejść, a przecież opinia publiczna nie wiedziała, że wynikało to tylko z tego, że to nie on był inicjatorem, a powiedzmy Hoffman]).

ocenił(a) film na 6
Krysztalowa

zakończę rozmowę w tym momencie, bo widać, że nie wiesz o czym mówisz tylko na siłę chcesz się do czegoś przyp*erdolić. Do tego twoja składnia językowa jest tragiczna i strasznie nieprzyjemnie mi się to czyta. Możesz sobie uznać w swojej pustej główce, że wygrałaś. Nie interesuje mnie dalszy dialog, a każda osoba 3-cia, która to przeczyta zauważy kto miał rację. Dziękuje ;p

ocenił(a) film na 5
Corristo233

Przykro mi, że Twoją ambicją jest wygrywanie kłótni w internecie. A na pewno racji nie ma ktoś, kto na dzień dobry wyzywa innych. :)
Moja składnia jest absolutnie przemyślana i zamierzona. Jej celem na pewno nie jest zaś umilenie Ci czytania.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Corristo233

"Pani napinająca" :)

ocenił(a) film na 1
KakaBless

Spokojna głowa, piła słynie z naprawiania błędów scenariusza. Gdyby zdarzył się cud i powstała by żałosna część VIII na pewno by to wyjaśnili. Tak jak to robiono do tej pory, sklejać, wyjaśniać tak aż jigsaw stał się bogiem bo przewidywał naprawdę wszystko ;-)

skt84

Mam Naprawdę nadzieję że to już będzie ostatnia część piły. I wszystko ułozy się w ładną układankę i Basta. Dziękuje dobranoc moje zdanie :P

ocenił(a) film na 9
KakaBless

ale jak miał niby stanąc nogami na haki ? Przecież musiał złączyć przewody na górze a do tego potrzeba dwóch rąk ( i w dodatku były masywne) Więc jakby użył rąk to jak będzie wissiał w powietrzu ? he ?? bo watpie czy jedną by złączył jak miał problem z dwoma...

ocenił(a) film na 4
KakaBless

Ta część jest tak beznadziejna, że szkoda słów, a takich błędów jest znacznie więcej, chociażby w tej scenie z autem gdzie koleś mógłby poprostu przesunąc fotel do przodu, bo wyraźnie jest on wysunięty. Można sobie oczywiście wyobrażać, że ktoś urwał dzwignię spod fotela, ale to nie zmienia faktu, że seria Saw się stoczyła. ;P

ocenił(a) film na 5
KakaBless

Za złamanie reguł gry, grozi smierć!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones