PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94435}

Piętno

The Human Stain
6,5 11 976
ocen
6,5 10 1 11976
5,0 5
ocen krytyków
Piętno
powrót do forum filmu Piętno

Świetna jak zwykle rola Antonego Hopkins'a i pani Kidman :) Mądrze wyreżyserowana "prawdziwa historia" która jak by się z pozoru wydawać mogło, zmasiast nudzić - to wciąga z dużą siłą. Stawiam mocną 8/10 bo na wyżej chyba ciut za słabo jak dla mnie .. bo czegoś tu brakło, w każdym razie film polecam!

ocenił(a) film na 4
Adash

Film widziałem dość dawno temu, ale pamiętam wrażenie sporego rozczarowania. Momenty niezamierzenie zabawne, co w przypadku dramatu nie jest szczególną zaletą.

hauser

hmm szczerze Ci powiem iż nie uważam żeby film miał jakiekolwiek zabawne momenty a oglądałem go wczoraj (komentarz zaraz po obejrzeniu). Uważam że film jest bardzo dobry i nad niektórymi jego szczegółami trzeba się dogłębniej zastanowić żeby go do końca zrozumieć. Taka jest moja opinia

Adash

Dokładnie. Jest to jeden z tych filmów, nad którymi, po obejrzeniu, trzeba się zastanowic, aby zrozumiec o co chodziło. Również 8/10.

suaweq

Cieszy mnie takie coś jak możliwość wypowiadania się na takim forum i dowiedzenia się że ktoś zgadza się z twoja opinia!! Dzieki

ocenił(a) film na 8
Adash

Widziałam Piętno dwa razy,dość dawno,ale robi wrażenie za każdym razem (chociaż nie należy do filmów do częstego oglądania).Niezły temat i jego ujęcie.Podobała mi się tu rola Garrego Sinise.8/10
Podobno Twoim ulubionym filmem jest Więźnień Nienawiści,oglądałam go przed 2 tygodniami - świetny,niebanalny i prawdziwy.

Jane_Doe

Jane Doe - nieznajoma a moze jednak :) ?? Widze ze nie jestem oddosobniony poglądowo na tym szarym, splugawionym i skorumpowanym państwie policyjnym !!! THX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones