PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31864}

Piękny umysł

A Beautiful Mind
8,3 505 042
oceny
8,3 10 1 505042
7,2 40
ocen krytyków
Piękny umysł
powrót do forum filmu Piękny umysł

Niepotrzebnie traciłam tyle czasu na jego obejrzenie

ocenił(a) film na 9
vingamo

Iwona ok gratuluje. Jesli w ulubionych masz Dom Woskowych Cial, fimowi Vinci ktory jest kopia Wloskiej Roboty dajesz 10/10 i jeszcze kilka kwiatkow to wybacz ale nie uznam Cie za autorytet w kwestii oceny takiego filmu jak Piekny Umysl.

Pozdrawiam ;)

ps. Od razu zaznaczam, ze nie chodzi tu o "klase" ani podobne bajdurzenie. Powyzej to tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 8
vingamo

nie no..ten film to biografia. Co ty spodziewalas sie jakis super zwrotow akcji itd.?

iwonaz5

Twego gustu krytykować nie będę, ale tracenie czasu na pisanie komenatrzy [i to jakich!] o filmie, który uznałaś za stratę czasu to podwójna głupota.

iwonaz5

sam jesteś flaki z olejem, przepraszam za określenie, być może nietrafne, moje ręce same piszą ten komentarz ; o

black_peace

forum jest również po to, żeby wyrażać swoje negatywne zdanie, prawda?
czy można tylko wielbić arcydzieła amerykańskiej kinematografii? :D

ocenił(a) film na 10
iwonaz5

to jeden z trzech może czterech filmów na których (co raczej jest u mnie niecodziennym zachowaniem) się wzruszyłem.... chodzi mi o ten moment z kładzeniem piór na stoliku i scena z wręczeniem nobla. To jest taki film który powinien jednoczyć ludzi w ocenach, bez względu na to kto i jaki gatunek filmowy preferuje.

ocenił(a) film na 9
iwonaz5

Lol popatrz iwonko, wczoraj w TV znowu leciał "Piękny umysł" i znowu masz antyfanów, cieszysz sie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones