PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 143 tys. ocen
7,2 10 1 142584
5,0 29 krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Taki sobie 5/10

ocenił(a) film na 5

Jednym się spodoba innym nie, ani nie powiem że film jest zły ani że jakiś rewelacyjny, mnie jakoś szczególnie nie porwał ale najmłodszym widzom powinien się spodobać...
Co do Pięknej i Bestii wersja francusko-niemiecka z 2014r jest chyba jednak trochę lepsza a na pewno bardziej dostosowana do starszych widzów bo ta jest taka na maxa cukierkowata ale w sumie chyba tka też miała być w końcu to film disneya przeznaczony głównie dla najmłodszych widzów i trudno się było spodziewać czegoś innego....

ocenił(a) film na 9
slobi

La La Land i Pielna i Bestia ocenione na 5... moze problem tkwi w tym, ze nie przepadasz za filmami muzycznymi? Sugeruje omijac takie, unikniesz rozczarowan... Reszte komentarza sobie daruje, bo przyrzeklem sobie odcinac sie od powszechnego w necie hejtu.

ocenił(a) film na 5
sobanek

Może nie tyle za muzycznymi co za musicalami to fakt nie przepadam jakoś szczególnie ale to i tak nie miało wielkiego wpływu przy ocenie tego filmu, co do reszty mojego komentarza nie jest to żaden hejt a subiektywna opinia....

sobanek

u mnie lalaland i bestia na pięć a uwielbiam musicale . Bzdury

ocenił(a) film na 9
sobanek

nie pisz, ze ktos dal malo bo"po prostu nie lubi musicali"

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

ale tak w przypadku autora watku bylo, nieprawdaz... a gust jest jak dupa, kazdy ma swoj

sobanek

tak, akurat miales szczescie ...nie generalizuj na drugi raz

ocenił(a) film na 9
Justyna_0288

albowiem?

Justyna_0288

Od kiedy zadanie pytania " moze problem tkwi w tym, ze nie przepadasz za filmami muzycznymi?" jest czymś złym? Poważnie pytam, bo nie mam pojęcia w czym widzisz problem.