PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736788}

Piękna i Bestia

Beauty and the Beast
7,2 141 921
ocen
7,2 10 1 141921
5,0 26
ocen krytyków
Piękna i Bestia
powrót do forum filmu Piękna i Bestia

Bawią mnie te zarzuty o promowanie na siłę homoseksualizmu. W Pięknej i Bestii homoseksualizm jednego z bohaterów ma wpływ na jego działania. Jest po prostu dość istotnym elementem. Oczywiście, że dałoby się zrobić bohatera heteroseksualnego, ale byłaby to zupełnie inna postać. Nie jest to więc "na siłę", bo ma realny wpływ na bohatera. Jak już chcieć się czegoś czepiać to bardziej czarnoskórych ludzi, którzy są... tylko po to by być. Nie ma żadnego znaczenia czy byliby biali, żółci czy czarni. To jest własnie wciskanie "na siłę". Niektórzy to chyba jak tylko zobaczą homoseksualnego bohatera to krzyczą o promowaniu homoseksualizmu...

A swoją drogą jak homoseksualizm można "promować"? To nie jest nasz wybór!

ocenił(a) film na 9
_Zero_

Który bohater był homoseksualny? Bo albo nie zauważyłam albo cierpisz na homofobie

horrorlady

O! Zostałem wyzwany od homofobów za to, że pochwaliłem wprowadzenie postaci homoseksualnej... To jest po prostu genialne, serio nie mogę się powstrzymać od śmiechu czytając Twój komentarz.

Który bohater? Le Fou.

ocenił(a) film na 9
_Zero_

Ja nie zauważyłam tam postaci homoseksualnej

horrorlady

Nie moja wina, że nie zauważyłaś. Dalej to jednak nie ma sensu, że nazwałaś mnie homofobem jak napisałem, że dobrze wprowadzono postać homoseksualną.

ocenił(a) film na 1
_Zero_

Pedofilia to także nie jest nasz wybór, wię w kolejnym filmie Disneya liczę na ten wątek subtelne pokazany :)

Andrzejcoolziomek

Jak można zrównywać homoseksualizm z pedofilią?

PS. Mam nadzieje, że nie wyjedziesz mi z tekstem, ze homoseksualizm to choroba lub jakieś zaburzenie. A jak już wyjedziesz... to mam również nadzieję, że potrafisz ją uargumentować (znaczy, że masz dowody potwierdzającą tą tezę). Ale coś mam przeczucie, że tylko ignorancją się wykażesz :)

ocenił(a) film na 1
Enigm

Pedofilia to podobne jak homoseksualizm odchylenie od normy.

Andrzejcoolziomek

A jak wiadomo wszystkich musimy doprowadzić do "normy", bo przecież wszyscy powinni być tacy sami! A wszystkich, którzy od tej normy odbiegają należy gnoić, by stali się jak inni! Ot Twoje myślenie w pigułce ;)

ocenił(a) film na 1
_Zero_

Jeśli ktoś ma jakąś dewiację, to niech sobie ją ma, ale niechaj jej do bajek nie wsadza.

Andrzejcoolziomek

Tyle, że pedofil robi komuś krzywdę, a homoseksualista nie, więc w czym problem? A no tak.. bo według Ciebie trzeba wszystkich doprowadzić do "normy".

ocenił(a) film na 1
_Zero_

Pedofilia to popęd do dzieci, niekonieczne gwałt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones