PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453210}

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
6,4 94 508
ocen
6,4 10 1 94508
4,2 10
ocen krytyków
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
powrót do forum filmu Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Zejście do Hadesu w Hollywood, Hades który wygląda jak emo-rockmen, Olimp w Nowym Jorku. Tak głupich rozwiązań nie widziałem w żadnym filmie. Walka z minotaurem, śmiechu warte i jeszcze ten denerwujący satyr. Boże zlituj się

ocenił(a) film na 7
przemeknowak

(...)Boże zlituj się aby ten gościu przestał wszystkich lobbować!

ocenił(a) film na 10
przemeknowak

Weż człowieku to komedia nie wiem po co się tak ekscytować widziałam gorsze filmy :)

ocenił(a) film na 1
przemeknowak

film gówniany, musze przyznac racje.
nie wiem czemu niektórzy porównują z harrym potterem. wypada obejzec zwłaszcza ostatnią część <ksiaze półkrwi> i dopiero oceniac...

ocenił(a) film na 5
mrght123

Porównują ze względu na genialną książkę.

mrght123

jak można porównywać Harrego z tym czymś do pięt mu nie dorasta

ocenił(a) film na 8
przemeknowak

Film z poczuciem humoru. (; Radzę podejść do tego bardziej na luzie.

alis95

i mocno się spić przed oglądaniem:D:D:D Hehehe

ocenił(a) film na 8
Redgard

W sumie też wyjście. :)

ocenił(a) film na 10
przemeknowak

po prostu nie znasz sie na fantastyce i mitologii...(!)
(z resztą co tu gadać i tak do takiego człowieka jak ty, który umie tylko wybredzać nic nie dojdzie co sie do niego mówi...)

ocenił(a) film na 8
mistrzu_13

Tak... Percy' ego nie trzeba traktować na poważnie. To luźna, z domieszką efektów i nawet niezłą fabułą produkcja. Poza tym, ja zajmuję się mitologią grecką i wiem, że wszystkie opowieści, mity są "prawdziwe" (6 lat nauki na coś się przydaje). Hades pod Hollywood był pomysłem raczej ekscentrycznym, ale to już do reżysera i scenarzysty problemy. W książce Tartar (co też nie było super) znajdował się pod Los Angeles.

użytkownik usunięty
mkolodziej1996

,,Poza tym, ja zajmuję się mitologią grecką i wiem, że wszystkie opowieści, mity są "prawdziwe" (6 lat nauki na coś się przydaje).,,

ahahahahahahaha 6 lat naparzania w age of mythology robi swoje...

ocenił(a) film na 10
mkolodziej1996

Zgadzam się. To jest luźny film, oparty na książce. Choć wiele rzeczy pominęli, część zmienili, to można go oglądać z przymrużeniem oka.

ocenił(a) film na 5
ada51

Chyba raczej film luźno oparty na książce.

mistrzu_13

"po prostu nie znasz sie na fantastyce i mitologii...(!)"

LOL. Ani film, ani książka nie mają za wiele wspólnego z prawdziwą mitologią, a fantasy z tego marne. Radzę sobie z tego gatunku poczytać coś rzeczywiście dobrego.

użytkownik usunięty
mistrzu_13

Za to ty się znasz...

ocenił(a) film na 2
przemeknowak

do ambitnych to ten film nie należy :)


















































































































































































































































































































































































ocenił(a) film na 1
przemeknowak

W rankingu głupoty stawiam to "dzieło" obok Dnia Niepodległości i Armageddon. Strasznie debilny film. I nie piszcie że trzeba się wyluzować, że super zabawa itp. ble,ble,ble. Żadne argumenty.

ocenił(a) film na 8
przemeknowak

Widocznie się nie znasz.Jeśli nie przepadasz za mitologią Grecką to nie oglądaj takich filmów.

ocenił(a) film na 1
raschel97

No niestety, ale tak się składa że bardzo lubię i cenię grecką mitologię. Ten "film" To jakiś chory i brutalny gwałt na owej mitologii. Błagam przemyśl następnym razem to, co masz napisać.

użytkownik usunięty
raschel97

I kolejne dziecko się "wymondża". Ten film GÓWNO ma wspólnego z mitologią.

ocenił(a) film na 4
przemeknowak

Popieram film jest słaby. Może nie aż tak beznadziejny są o wiele gorsze filmy, ale mnóstwo w nim głupich rozwiązań. Ledwo dotrwałem do końca.

użytkownik usunięty
przemeknowak

Tym którym film się nie podobał, radziłabym przeczytać książkę. Jest w niej dużo ciekawiej, w filmie pozamieniali bardzo istotne szczegóły jak np. to, że Annabeth jest blondynką.
A jak już się zabrać za tą książkę, to najlepiej od razu za całą serię. :)

ocenił(a) film na 8

Ja czytałam całą serię i jeszcze zagubionego herosa.To całkiem fajne książki.Szkoda że dopiero w 5 części Percy i Annabeth są parą.Ale wyobraź sobie że Ananbeth jest blondynką a Percy ma dwanaście lat.Ten film by nie przeszedł gdyby być całkowitym odbiciem książki

użytkownik usunięty
raschel97

Będą razem? BOŻE ILE JA NA TO CZEKAŁAM :D Ja dopiero na 4 także nie wiedziałam ;)

ocenił(a) film na 7
przemeknowak

Ten film był nakręcony na podstawie książki ten kto czytał to wie. . . ale było kilka małych błędów Annabeth była blondynką a Percy miał 12 lat ; /.

ocenił(a) film na 6
Magiee

I fabuła była kompletnie inna.

ocenił(a) film na 7
gol321

Prawda

ocenił(a) film na 8
przemeknowak

to po prostu luźny film, nie jakieś arcydzieło o głębokim przesłaniu. To wszystko MIAŁO być trochę głupie, banalne i niedorzeczne. To nie miał być kolejny film o starozytnych herosach. Jak dla mnie świetny.

ocenił(a) film na 9
przemeknowak

To Komedia a nie film na faktach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones