PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453210}

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
6,4 94 508
ocen
6,4 10 1 94508
4,2 10
ocen krytyków
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
powrót do forum filmu Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna

Dla mnie to scena w której Percy rozmawia z Groverem po śmierci matki. Przecież to Grover jest bardziej załamany niż Percy. Percy pewnie sobie wtedy pomyślał: "Kurcze umarła mi matka, ale pech. Zdarza się" i poklepał po ramieniu Grovera. Porażka. Od tego momentu cały film stal się jakiś taki nierealny nawet jak na fantazy.

A waszym zdaniem jaka scena była do kitu

ocenił(a) film na 4
Jujas

ogólnie dziwnie było oglądać podczas sceny walki przy tej fladze, jak wymahują tymi plastikowymi imitacjami mieczy, widać ze to było tak leekkie te ten percy telepał troche tym "mieczem". albo te spojżenia Annabeth-strasznie sztuczne, no i czemu wodny bog i piorunowy mieli tylko postacie ludzkie, a hades sie mogl dodatkowo przemieniac. wiecej nie pamietam bo dużo razy przewijałam zeby nie usnąć.

pukka

A skąd wiesz, że nie mają? Oni po prostu z nich korzystali.

Niemniej jednak, fakt faktem film trochę za słaby. Spodziewałem się większej akcji, ale jak na film familijny i fantasy - oceniam go dobrze.

ocenił(a) film na 3
MojeGBA

mnie wkurzala scena z meduza czy cos takiego w tym parku gdzie im sie tam spodobalo i ta,m gdzie byla 3 perla

Jujas

Dokładnie, z tą mamą jak umarła to było przegięxcie. Chłpak powieinien byc załamany a tu po chwili idzie łąką i jeszcze ogląda się za dziewczzynbami. Moim zdaniem film głupi i naiwny, ale nie oceniam go, ponieważ wyłączyłam po 30 min. Nie dało się dalej oglądać.

Jujas

"Kurcze umarła mi matka, ale pech. Zdarza się" haha nie mogę! ;D ale rzeczywiście.. niedopracowane.. ;/

użytkownik usunięty
Jujas

Aktora do głównej roli wzięli chyba z łapanki, albo z kastingu na sobowtóra Z. Efrona czy innego Biebera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones