PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811026}
4,4 20 271
ocen
4,4 10 1 20271
1,6 10
ocen krytyków
Pech to nie grzech
powrót do forum filmu Pech to nie grzech

znowu ten rozmemłany Roznerski :(

nunax4

nic nie mów...do tego jeszcze drugie drewno Szatan...

użytkownik usunięty
fanzlalka

Ogólnie Roznerski miał kilka dobrych ról (7 rzeczy których nie wiecie o facetach).Ale fakt ostatnio gra bardzo słabo.Bo choć Kobieta sukcesu była świetna a Narzeczony na niby niezły to jego aktorstwo było okropne.

fanzlalka

też jej nie lubię ...

nunax4

Cóż, Roznerski i Szatan, ja rozumiem, że ,,lubiani" bo kojarzą się z telenowelą, ale ja radziłabym reżyserowi i osobom od castingu ich zostawić w spokoju w telenowelowym świecie. Jedynie Dębska jakoś mi się w tym filmie widzi, ale też słabo. Po prostu Szatan i Roznerski zepsują i nawet o dziwo czuję, że Karolak nie będzie najsłabszym ogniwem tego filmu ;D

użytkownik usunięty
k63

Mi musieliby dopłacać, żebym chciała z własnej woli oglądać te polskie "komedie" "romantyczne", na dodatek non stop z tymi samymi aktorami - no ile można??

Cóż, dla mnie Roznerski jest sztywny, a Kurdej-Szatan to już wspominać nie będę. Po prostu po raz kolejny ci sami aktorzy w filmie. Ileż można ?

nunax4

Ej, on jest fajny xD

ocenił(a) film na 6
nunax4

Karolak, Kurdej-Szatan i Roznerski... no to mamy prawie wszystkich polskich aktorow.

Brakuje juz tylko Adamczyka i Domagaly i mamy komplet. :P

keteek

O, dokładnie. IMO najlepszy komentarz w historii tego portalu.

użytkownik usunięty
nunax4

Znowu i pewnie zaraz znowu, bo on nie ma tak dużo czasu.
Jest zatrudniany ze względu na wygląd.
Dla jakiejś grupy kobiet jest na tyle przystojny, że pójdą na film ze względu na niego.
Upychają go gdzie się da, bo za kilka lat będzie już tylko starszy a nie (co byłoby normą) starszy i lepszy w tym co robi.

nunax4

Aktorem jest koszmarnym. Nawet jak widać, że chciałby grać inaczej niż zawsze, no to nie ma opcji, bo zwyczajnie nie jest plastyczny i nie ma talentu. W każdym filmie próbuje coś szeptać niskim głosem, co niby ma być chyba w jego rozumieniu sexy a tylko wkur*ia. Nie ratuje go wygląd. Jest przystojny, ale co z tego skoro swoją "grą" przyprawia o mdłości.

ocenił(a) film na 5
Helterskelter89

Jeśli ktoś uważa że Roznerski jest przystojny to naprawdę nie widział przystojnego faceta !

ocenił(a) film na 3
nunax4

Ja nie wiem, co ludzie widzą w Roznarskim? Jeszcze nie widziałem filmu, żeby gdzieś fajnie zagrał.
Generalnie, gdyby nie Karola i Szczot to nie dałoby się tego do końca obejrzeć. Słabizna... I kto te dialogi pisze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones