PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811026}
4,4 20 272
oceny
4,4 10 1 20272
1,6 10
ocen krytyków
Pech to nie grzech
powrót do forum filmu Pech to nie grzech

ciągle ci sami aktorzy, ten sam scenariusz, ciągle to samo gówno na jedno kopyto. Ja się pytam kto na to chodzi do kina? Jaką amebą trzeba być, żeby mając taki wybór filmów (i seriali w domu) powiedzieć sobie: "o! pech to nie grzech w kinach! to może być dobre, idę!"

michalje

100% racja!

ocenił(a) film na 3
michalje

Byłem, amebą nie jestem, ale szczerze.. filmem bym tego nie nazwał, raczej reklama sponsorską z naturszczykami w roli głównej, Kompletna strata czasu.

frugon78

mogę spytać co cię zachęciło do pójścia na to do kina?

ocenił(a) film na 3
michalje

Jasne. Żona. Po Planecie Singli 2,ktora wypadła całkiem nieźle, naturalnie zagrania, dość śmieszna ze składnym scenariuszem, wydawało mi się że i to spokojnie przeżyje, niestety grubo się myliłem. Dla odmiany zabieram teraz żonę na Kursk

ocenił(a) film na 5
frugon78

Hahahahbqbq.

ocenił(a) film na 5
michalje

A Ty widziałeś ten film?

ocenił(a) film na 1
michalje

W sumie nie obejrzał bym tego filmu gdyby nie fakt, że nie chciałem oglądać czegoś co trwa 2h. Ten film był wystarczająco krótki, abym nie żałował straconego czasu w życiu, choć przyznam szczerze, że dłużył się niemiłosiernie...

ocenił(a) film na 1
Juna_3

PS obejrzałem dziś na Netflixie. Do kina było by mi szkoda się udać... (Choć $$$ z powodu unlimited był nie stracił).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones