PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759639}
7,1 48 494
oceny
7,1 10 1 48494
8,0 43
oceny krytyków
Paterson
powrót do forum filmu Paterson
ocenił(a) film na 9
GregoryWall

Premierę miał dopiero na festiwalu w Cannes. Nie odnalazłem żadnej zapowiedzi co do premiery w Polsce. Strzelam jednak, że może pojawić się na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, a zaraz potem w polskich kinach ;)

DilerPat

a chyba jeszcze nie wiadomo no nie widac programu tak? moze wczesniej bedzie w zasobach swiatowej sieci internetowej:)

GregoryWall

Gutek Film kupiło ten film na Polskę, ale kiedy będzie premiera jeszcze nie wiadomo.

Crepusculo

Skoro Gutek kupił, to da na NH :)

Sqrchybyk

No i nie było na TNH. Fajnie byłoby znać jakieś konkrety na temat premiery..

mist_3

Gutek kupił chyba wszystkie jego filmy starsze więc pojawi sie i ten. Tylko kiedy? Trzeba śledzić premiery w Muranowie ;)

mist_3

No nie było... Może wolał na American Film Festival zostawić?

mist_3

Najprawdopodobniej będzie na AFF. A do obejrzenia w kinach poza festiwalem ma być dopiero w przyszłym roku...

GregoryWall

Pierwsze pokazy podczas American Film Festival we Wrocławiu (25-30.10)

Trzmiel

ojej, jak dlugo czeba czekac....

ocenił(a) film na 8
GregoryWall

Premiera w kinach 30 grudnia. Oficjalna informacja ze strony internetowej gutek film

TreloElo

Szkoda, że tak późno. Mam wielką chęć obejrzec.

GregoryWall

Hahaha- goed. Była laska Louis Harrela, znana z ładnego filmy o uciekinierkach tańczących ze Sienną Miller per esepmio.
looks encouraging ^

ocenił(a) film na 7
GregoryWall

Warto szukać już seansów przedpremierowych- w kinach oficjalnie 30 grudnia, ale od wczoraj można rezerwować bilety na pokaz przedpremierowy 7 grudnia w Gdyńskim Centrum Filmowym- może i w innych miastach lada dzień będą podobne eventy

kingjulianPL

W warszawie w Muranowie będzie.

ocenił(a) film na 7
matbla2000

I w Krakowie w 'Kinie pod baranami'. plus jeszcze w kilku kinach, ale nie pamiętam jakich- wszystkie pokazy chyba z DKF z Wysokimi Obcasami z Wyborczej

kingjulianPL

Katowice sie nie popisały, czyżby nie było chętnych. Nie wierzę.

kingjulianPL

A te "inne kina" w Krk ( bo dzisiaj nie zdążyłam pod Barany) to jak mogę znaleźć?
Bede wdzięczna za odp.

ocenił(a) film na 7
goshas

Nie wiem, czy będą jakieś inne seanse akurat w Krk, bo z końca Polski jestem. Katowice, Warszawa, Poznań, Gdynia, Kraków- te miasta brały udział teraz w pokazach przedpremierowych. W Krakowie dopiero widzę seanse na 15/12 na 'Patersona' (też pod Baranami) choć to i tak chyba szybciej niż normalna kinowa premiera

ocenił(a) film na 7
kingjulianPL

Tzn. tfu, Katowic w ramach projekcji chyba nie było ;)

kingjulianPL

Rzeczywiscie jest 15 XII pod Baranami.
Tak, to wczesniej niż premiera. Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
GregoryWall

Zapraszam do Katowic kino Światowid.

ocenił(a) film na 3
GregoryWall

Na świat wyszedł w maju. Widział ktoś wersje ang z napisami?

Majkul89

Tak, ja.

ocenił(a) film na 3
Locz

Linka może masz ?

Majkul89

Nie mam i raczej prędko nie znajdziesz.

ocenił(a) film na 3
Locz

Kodi - Exodus

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones