PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8576}

Pat Garrett i Billy Kid

Pat Garrett & Billy the Kid
7,6 9 508
ocen
7,6 10 1 9508
7,7 15
ocen krytyków
Pat Garrett i Billy Kid
powrót do forum filmu Pat Garrett i Billy Kid

O!!!

ocenił(a) film na 9

Zaspała i nie nagra o 23.00 na TCM. Teraz ogląda, chociaż już nie od początku. Ale choćby miała nie spać całą noc to nagra o 3.00. Kocha Peckinpaha. Oprócz Pata Garetta jeszcze Balladę o Cable'u Hogue'u (Dziką bandę i Nędzne psy też). Nie wiem skąd to jest we mnie bo nie lubi gwałtu i krwi, a Krwawy Sam jej nie szczędzi. Chyba jeszcze cóś innego w tym jest. Jakaś taka nuta przemijania. Oprócz filmów Sama o "Dzikim Zachodzie" lubi jeszcze tylko "Bez przebaczenia" i "Wynajętego człowieka. Żadna znajoma tego nie lubi (i nie zna), tylko jakieś pierdoły typu "Miłość w butelce". Może powinna być facetem ... Ale nie wygląda :)

ocenił(a) film na 9
roxana33

Siedzę i czekam; jest juz prawie 4.00 , a te gnojki puszczają jakieś filmy rysunkowe chociaż w programie był właśnie ten FILM. I po co ja płacę za ten zakichany Polsat Cyfrowy. Połowa to reklamy, a reszta jak widać oszustwo.

roxana33

jakby co to nagrałem ten o 23.00 , przed chwilą właśnie go sobie obejrzałem...

ocenił(a) film na 9
kris22

Zazdroszczę, ale nic mi z tego powodu nie lepiej. Choćbyś chciał, to pojemność poczty jest za mała. Ściagam to z sieci, mam jakieś 700 MB na 900 całości. Ale czy to będzie to, co oglądałam i zakochałam się? Wolałaby kupić gdzieś, ale u nas jest dom wariatów i za takie cóś trzeba płacić idotyczne sumy. Ba, nima tego. Natomiast kiedy szukała cóś na "P" ("Przemytników") to całe półki zajmowały "
Pręgi". Na litość boską, nie mam nic przeciwko temu filmowi, ale po co chcecie nam go obrzydzić? Kim wy w ogóle jesteście; którzy tym rządzicie? Agentami obcych sił, jak twierdzą pewne partie? Czy tylko idiotami, jak mnie się wydaje?

ocenił(a) film na 6
roxana33

tez nagrałem ten o 23.00 na TCM tak jest ze w jednym programie telewizyjnym pisze ze jest powtórka o 3 lub 4 w nocy tego filmu co leciał o 23 a w innym programie nic o tym nie pisze:) ale na TCM ten film bedzie leciał jeszcze nie raz to sobie jeszcze nagrasz. współczuje tej nieprzespanej nocy:) nie zachwycił mnie ten film tak jak Ciebie:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
roxana33

Nagrała dzisiaj, ale po pozbyciu się reklam ma tylko 102 minuty, a tu pisze, że ma 122!. I taki czas najczęściej jest podawany w sieci. Ale są inne dane; np że ma 110 min., albo 117 min. Tak GO tną?! I to na płatnych kanałach! To gnoje! Potnijcie sobie "Modę na sukces", tam macie z czego i nikt nawet nie zauważy, wy sk ... syny!

roxana33

Doskonale ciebie rozumiem, to straszne;)
Może jutro będzie powtórka....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones