PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38233}

Pasja

The Passion of the Christ
7,4 238 257
ocen
7,4 10 1 238257
6,8 28
ocen krytyków
Pasja
powrót do forum filmu Pasja

7.5/10

ocenił(a) film na 7

Trzeba przyznać, że Gibson stworzył dzieło do którego będą wracać pokolenia... przerażająco mocny obraz... chyba najlepszy biblijny film jaki kiedykolwiek powstał... Myślę, że każdy powinien się z nim zapoznać... Naprawdę warto. Inna sprawa, że drugi raz tego nie obejrzę na 99%.

ocenił(a) film na 10
reptile2006

Obejrzy Pan jeszcze... przy okazji jak następne pokolenie będzie oglądać a potem jeszcze z dużymi wnukami kiedyś;) Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
reptile2006

Zdecydowanie b.dobrze zrobiony film religijny. Nie można tylko oglądać go w TV,bo za raz cenzurują.

ocenił(a) film na 5
reptile2006

Pozwole sie nie zgodzic...
Czytalam tutaj rozne zarliwe wypowiedzi o dziele gibsona..fakt... Pasja ocieka krwia i cierpieniem i to wg mnie przyslania wazna reszte..film mocno obliczony na wrazenie wizualne..i to jest trafione..bo nudnosci podczas ogladania mnie nie opuszczaly..sceny przemocy swoje robia..
Warstwa tresci niesionych jest niestety tendencyjna i wg mnie przez tworce mocno zaniedbana...gibson nie dopuscil do glosu zadnych interpretacji...to mnie zawiodlo..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones