PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558175}

Pasażerowie

Passengers
6,7 173 622
oceny
6,7 10 1 173622
4,3 30
ocen krytyków
Pasażerowie
powrót do forum filmu Pasażerowie

Film w sumie zrobiony całkiem fajnie. Ale cały oparty na jednej głupocie.
Powiedzcie mi, dlaczego on obudził sobie jakąś laskę, zamiast kapitana? Kapitan by miał dostęp do mostka, a przede wszystkim wiedział by, kogo obudzić jeszcze, żeby sytuację naprawić. Dodam, że nie widziałem jeszcze do końca. Własnie oglądam na HBO 2. I piszę na podstawie tego, co widziałem dotychczas :)

AJGOR_2

Głupotą jest komentować film gdy nie widziało się go do końca .

ocenił(a) film na 3
Hellion75

Nie dyskutuj z mądrością wpisu tylko przedstaw argumenty, że nie mam racji. Budzisz się na statku kosmicznym, dowiadujesz się że o wiele lat za wcześnie, i że jest awaria. I co? Budzisz sobie laskę do bzykania, czy kapitana statku? Na prawdę trzeba czekać na koniec tej historii, żeby nie umieć odpowiedzieć na to pytanie?

AJGOR_2

Oczywiście że masz rację starałbym się obudzić przede wszystkim kapitana a nie jakąś laskę , ale zdaje się że przeoczyłeś jeden moment w filmie gdzie on starał się to zrobić jednak kapsuły całego dowództwa statku znajdowały się w pomieszczeniu szczególnie zabezpieczonym że nie mógł się tam dostać w żaden sposób za pomocą dostępnych narzędzi na statku , palniki i tym podobne . Laskę obudził gdy już był mocno zdesperowany i nie była to łatwa dla niego decyzja , natomiast Gus jeden z członków załogi obudził się najpóżniej z całej trójki także w wyniku póżniejszej awarii kapsuły która to znajdowała się bodajże w tym samym pomieszczeniu niedostępnym do otwarcia z zewnątrz , jednak wyszedł z tego pomieszczenia bo miał na to autoryzację , Gus nie pamiętam już jaki miał stopień i zadanie na statku ale musiał być zaraz po kapitanie i miał na tyle dużą wiedzę na temat dowodzenia i sterowania statkiem że przekazał swoją wiedzę tej dwójce przed śmiercią , co mogą zrobić aby uratować statek , resztę załogi oraz pasażerów . Gdy cała trójka bohaterów była wybudzona , Gus niefortunnie więc tylko czekał na śmierć , ta dwójka bohaterów także to przeżywała i myślę że nie podjęli decyzji o wybudzeniu jeszcze kogoś z załogi gdy Gus jeszcze żył bo miał autoryzowany dostęp do pomieszczenia z kapsułą kapitana , ponieważ oboje już wiedzieli jak skończą wszystko jest po kolei w filmie przedstawione , w związku z czym postanowili na własną rękę i po wskazówkach Gusa ratować statek . Jak było widać w filmie oboje przy tej operacji także otarli się o śmierć , a że nie było możliwości wprowadzenia się w stan hibernacji ponownie postanowili żyć na statku do końca swojego życia . Poza tym pamiętasz sytuację gdy wydało się że On obudził Ją świadomie jaki nastąpił między nimi rozłam z miłości w nienawiść , Ona miała mu za złe że Ją wybudził i że umrze na statku nie docierając do celu i chociaż na końcu On chciał żeby Ona za hibernowała się w aparacie medycznym gdyż nie było możliwości aby udało się to im razem Ona wybrała opcję że zostaje z nim i razem będą żyć na statku do końca myślę że po części dlatego że wiele razem przeszli a także że dlatego że na nowo odżyły w niej uczucia do niego .

ocenił(a) film na 3
Hellion75

Chyba faktycznie przeoczyłem, bo ni cholery nie wiem, jak to się stało, że jak już kapitan się obudził, to i tak musiał tam wejść. Czyli był na zewnątrz. On próbował wejść na mostek, a nie do kapsuły kapitana. I na tym mostku na pewno nie było żadnych kapsuł.

ocenił(a) film na 7
AJGOR_2

Zarówno mostek jak i kapsuły załogi były zabezpieczone w ten sam sposób i było to pokazane na filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones