PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558175}

Pasażerowie

Passengers
6,7 173 375
ocen
6,7 10 1 173375
4,2 28
ocen krytyków
Pasażerowie
powrót do forum filmu Pasażerowie

Andy Garcia ...

ocenił(a) film na 7

... no rola życia :)

przemo_7792

Pojawia się w ostatnich "sekundach" filmu... a potem napisy końcowe.
Nie wiem, co to miało być, ale świat naprawdę schodzi na psy, skoro tak genialny aktor pozwala sobie na taką wtopę.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 7
isleena

Wtopę? Coś spartolił, zagrał w filmie klasy D? Co jest złego w krótkim (nawet aż tak krótkim) epizodzie, w całkiem przyzwoitym filmie?

ocenił(a) film na 5
isleena

Widać, że ma chłopak sporo kredytów.... W końcu nie tylko Nicolas Cage może robić długi :) a jak ładnie to wygląda w zapowiedziach i napisach...

hubio

Sporo kredytów? A kto powiedział, że w ogóle zagrał dla kasy, może dla czystej zabawy? Brad Pitt zagrał w Deadpolu 1 sekundę, a jego zapłatą była filiżanka kawy!

ocenił(a) film na 5
Kaya1456

Oczywiście jest też taka możliwość jak piszesz.

ocenił(a) film na 9
isleena

Dobrze, że nie pozna Twojej opinii. Podjął tę decyzję pochopnie, a może wręcz nieświadomie i teraz by się bardzo wstydził.

isleena

Pewnie i tak zgarnął za to sporo kasy - patrz budżet filmu zrobionego w studio....

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

Może jest to wstęp do kontynuacji filmu...

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
przemo_7792

No spodziewałem się co najmniej nominacji do Oskara...

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

Rozwaliłeś mnie :) :) Miał facet wejście :)

użytkownik usunięty
przemo_7792

Czytałem gdzieś ostatnio, że w Milczeniu Owiec Anthony Hopkins był na ekranie zaledwie kilkanaście minut i za tę rolę otrzymał Oskara.
Jasne jest więc chyba, że Andy również zrobił agresywny wjazd na to wyróżnienie. Gdyby dali mu kilkanaście sekund więcej i zdążyłby ujawnić się jako homoseksualista, nieutulony w żalu chłopak szlachetnego, doskonale wyedukowanego i obowiązkowo czarnego Gusa Mancuso, statuetkę miałby murowaną.

Ale mam z tego bekę xD

ocenił(a) film na 7

Ty tak serio czy downa masz?

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

Nawet go nie poznałam :) Może przechodził akurat obok studia i wpadł na kawę :)

przemo_7792

Pewnie za ten film dostał więcej kasy niż ty przez całe życie zarobisz ;)

ocenił(a) film na 9
Reksio_gwalciciel

Good point!

ocenił(a) film na 3
przemo_7792

Biorąc pod uwagę "rolę" Franco w Alien:Covenant to i tak sporo zagrał xD.

ocenił(a) film na 7
przemo_7792

Dokładnie

przemo_7792

tez mnie to rozbawilo, ale w sumie scen mogl nagrac wiecej, a poprostu stwierdzili ze wytna i zostawia koncowke tylko

przemo_7792

To są właśnie te perełki filmowe - światowa gwiazda ma tylko migawkowe wejście na plan. Dustin Hoffmann w którymś podrzędnym filmie przechodził z psem przez ulicę, bo akurat kręcili scenę w jego dzielnicy i zgodził się za darmo taką scenkę odegrać i to tak żeby widz zauważył że to Dustin, ot, magia Hollywood :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones