PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670062}

Paranormal Activity: Inny wymiar

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
5,0 18 101
ocen
5,0 10 1 18101
4,0 3
oceny krytyków
Paranormal Activity: Inny wymiar
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Inny wymiar

Dno

ocenił(a) film na 3

Oczekiwałem zupełnie czegoś innego. Ta część w ogóle nie jest straszna. Nie polecam. Bez sensu wydane 20 zł...

staniolshow

20? 25 nawet!! Moja ocena? 2. Bo ktos musiał to zrobić. Za poświecenie sie.. Film to dno i dwa metry mułu. W połowie filmu akcja... Aa nie. Tu nie było żadnej akcji.! Opeocz paru bum które mnie obudziły. Bo tak dałbym ocene 5 za to że dobrze mi sie spało.

ocenił(a) film na 5
Skromny16

Obejrzalem prawem serii, jakas "postać" z mgły, wszyscy się miotający a choinka miga. Słabo ale nie jest totalne dno dlatego dalem 5

staniolshow

A którakolwiek była straszna? Poprzednie czesci rowniez byly nudne i bez akcji, wiec nie rozumiem czego wy sie spodziewaliście

Eliza25

Właśnie w pierwszej był jakiś klimat. Jakikolwiek. Może nie był straszny ale dało się wciągnąć. Dwójce też. Ale tutaj to przedłużali jak cholera.

ocenił(a) film na 7
staniolshow

po co Wy w ogóle oglądacie takie filmy, jak spodziewacie się zupełnie czegoś innego? otóż uprzedzę fakty - jeżeli będzie kolejna część, to będzie o tym samym - więc darujcie sobie kolejne części ;)

ocenił(a) film na 3
jims

Wiadomo o czym będzie, ale trzeba to jeszcze umieć pokazać. 2 i 3 podobały mi się, innych części jeszcze nie widziałem, więc jak powstanie kolejna z chęcią obejrzę.

ocenił(a) film na 4
staniolshow

Pierwsza część to arcydzieło horroru Bałem się spać sam w domu. Nie było żadnych efektów specjalnych za to było dużo grozy.
Ta część to pełno efektów i zero strachu.Można tylko raz podskoczyć, ale ten sam efekt wywoła jak Ci siostra trzaśnie drzwiami:)

ocenił(a) film na 3
staniolshow

Najlepsze było to, że oni praktycznie nie interesowali się córeczką, zostawiali ją samą na pastwę losu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones